w

Magda Gessler po raz trzeci została BABCIĄ! Tadeusz Muller zdradził imię dziecka i pokazał pierwsze zdjęcie (FOTO)

Magda Gessler, Tadeusz Muller - fot. Instagram @tadeusz_muller
Magda Gessler, Tadeusz Muller - fot. Instagram @tadeusz_muller

Magda Gessler ma powody do radości. Kilka dni po jej 70. urodzinach po raz trzeci została babcią! Jej syn, Tadeusz Muller wraz z żoną Małgorzatą Downar powitali na świecie pierwsze dziecko. Znamy imię maleństwa. Nic słodszego dzisiaj nie zobaczycie.

Magda Gessler ma za sobą kilka nieudanych związków. Po raz pierwszy wyszła za mąż w 1982 roku, a wybrankiem jej serca był niejaki Volkhart Müllerem, korespondent tygodnika Des Spiegel w Madrycie. Po trzech latach od ślubu cywilnego stanęli przed ołtarzem. Owocem ich płomiennego uczucia jest Tadeusz Müller. Niestety wybranek serca Magdy zmarł przedwcześnie w wieku 45 lat. Po tej tragedii wróciła do Polski i zaczęła układać sobie życie u boku Piotra Gesslera.

Syn restauratorki w czerwcu 2022 roku ożenił się z Małgorzatą Downar. Tak powiedzieli sobie na Mazurach i to w zasadzie jeden z niewielu szczegółów, które wiadomo na temat ich życia prywatnego. Słyną z powściągliwości i niechętnie opowiadają o tym, co u nich słychać. Mimo to nie ukrywali, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka, a fakt ten niezmiernie ucieszył Magdę.

Magda Gessler po raz trzeci została babcią

Rodzina Gessler rozrasta się w błyskawicznym tempie. Jej córka, Lara ma dwoje dzieci: 3-letnią córkę Nenę i niespełna rocznego syna Bernarda. Na początku tego roku gwiazda TVN przekazała, że już wkrótce zostanie babcią po raz trzeci. Informacja ta niezmiernie ucieszyła jej fanów, którzy od razu pospieszyli z gratulacjami. Teraz mają kolejne powody do radości, bowiem maleństwo jest już na świecie.

Małgorzata Downar w niedzielę urodziła syna. Wraz z mężem nadali mu imię Antoni. Tadeusz opublikował pierwsze zdjęcie malucha dopiero w środę. Czarno-biały kadr, na którym trzyma pierworodnego, rozczulił internautów, podobnie jak zamieszczony pod nim tekst.

Poród to najwspanialsze wydarzenie życia! Jest w nim tyle skrajnych intensywnych emocji zakończonych euforyczną radością i miłością rodziców, że trudno wyjsć z podziwu! W moich oczach zszywa relację nićmi czułości i bliskości i wiem, co czują wszystkie rodziny mające to za sobą. I ogólna myśl! Dziewczyny to gigantki i heroski a faceci mięczaki! Małgosiu podziw to za mało powiedziane… Antek urodził się w wyjątkowo szczególny dzień bo 9 lipca.

Post skomentowała też Magda, która wyznała miłość wnukowi:

Totalnie wzruszające. Kocham nad życie Antonia.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler bez burzy loków. Zaskoczeni fani: „Matko taka inna, niż zawsze”. Lepiej czy gorzej?

Krystyna Janda - fot. Niemiec/AKPA

Wyszła na jaw wysokość emerytury Krystyny Jandy. Kwota nie zwala z nóg. To dlatego nie rezygnuje z aktorstwa?