w

Magda Gessler po raz TRZECI zostanie babcią! Przed kamerami zdobyła się na szczere wyznanie. „Zawsze o tym marzyłam”

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler przy okazji wizyty w studio Dzień dobry TVN podzieliła się z widzami radosną nowiną. Lada chwila po raz trzeci zostanie babcią! Zawsze marzyła o tym, by mieć dużą rodzinę. Jak odnajduje się w tej roli?

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, a prywatnie jest mamą 40-letniego Tadeusza Müllera i 33-letniej Lary Gessler. Z uwagi na to, że zawsze była bardzo zapracowana, a restauracje były całym jej życiem. Gdy porzuciła Piotra Gesslera dla kelnera Mariusza Diakowskiego, kilkuletnią córeczkę zostawiła pod opieką ojca i bardzo się od siebie oddaliły.

Mama nie miała wtedy dla mnie czasu, pracowała dzień i noc. Widywałyśmy się, ale nie były to spotkania, o jakich marzy dziewczynka. Zarzucała mnie prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła. Myślałam: „Wolałabym, żebyś była prawdziwą matką, niż dawała kolejną drogą rzecz”, jednak milczałam — mówiła w wywiadzie dla Twojego Stylu.

W przeciwieństwie do przyrodniej siostry Tadeusz nie zamierzał siedzieć cicho i mówił wprost, co sądzi o zachowaniu matki.

Starał się sprowadzić mamę na ziemię, mówiąc, że żadne prezenty nie zastąpią dzieciom matki i że w życiu nie liczy się wyłącznie praca. Ze zdumieniem patrzyłam, jak się buntuje. Ale on był już prawie mężczyzną, ja jeszcze dzieckiem. Nieraz płakałam z żalu i tęsknoty za dawnym życiem. I choć widziałam, że mama jest szczęśliwa, nie potrafiłam zrozumieć, jak mogła zostawić tak wspaniałego faceta, jak mój ojciec — Lara wspominała w jednym z wywiadów.

Na szczęście po latach udało im się dojść do porozumienia i wybaczyła matce. Teraz mają ze sobą świetny kontakt.

Powoli dojrzewałam do wybaczenia. Zrozumiałam słabości, którym uległa. To dlatego dzisiaj możemy być przyjaciółkami — tłumaczyła.

Obecnie Magda realizuje się jako właścicielka kilku popularnych restauracji, prowadząca program Kuchenne rewolucje i pełnoetatowa babcia, a to dopiero początek.

Magda Gessler zostanie babcią

Gessler dorobiła się dwojga wnucząt: Neny i Bernarda, który przyszedł na świat pod koniec września 2022 roku. Magda wprost przepada za maluchami i stara się spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Teraz ma kolejne powody do radości, ponieważ lada chwila jej rodzina znowu się powiększy! Przy okazji wizyty w Dzień dobry TVN zdradziła, że Tadeusz wraz z żoną spodziewają się dziecka.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt — powiedziała wyraźnie uradowana.

Restauratorka wyznała, iż nie widzi problemu w tym, by maluchy nazywały ją babcią, choć wielu internautów twierdzi, że jest na to jeszcze ciut za młoda.

Moja babcia byłą cudowna, wspaniała i bardzo młoda, więc też „babcia” do niej nie pasowało. Uczucie, jakie ma babcia do wnucząt i wnuczęta do babci jest jedyne i niepowtarzalne — wyznała.

Z uwagi na to, że zarówno ona, jak i Lara są na co dzień zabiegane, nie raz trudno jest im znaleźć czas na spotkania, ale gdy tylko na trafi się okazja, całą uwagę poświęca 2-letniej wnuczce.

Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto — skwitowała.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Katarzyna Grochola - fot. Instagram @katarzynagrochola_official

Katarzyna Grochola w poruszających słowach opowiedziała o walce z nowotworem. „Jestem potwornie słaba”

Jeremy Renner - fot. Instagram @jeremyrenner

Jeremy Renner po dramatycznym wypadku rozpoczął rehabilitację. Ma KILKADZIESIĄT złamanych kości!