w

Krzysztof Skiba odpiera atak eks żony! Na takich warunkach się rozstali. „Wiedziała, że mieszkam u Karoliny i się na to godziła”

Krzysztof Skiba - fot. AKPA
Krzysztof Skiba - fot. AKPA

Mimo że od rozstania Krzysztofa i Renaty Skibów minęło tyle czasu, że zdążył ożenić się po raz drugi, pani Renata postanowiła publicznie wbić mu szpilę. Muzyk nie pozostał jej dłużny i w mocnych słowach odparł jej atak, po czym szybko usunął wpis z sieci. Ujawnił, na jakich warunkach mieli się rozstać.

Krzysztof Skiba przez lata wiódł z pozoru szczęśliwe życie u boku Renaty, lektorki łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim. Wspólnie z nią doczekał się dwóch synów – Tymoteusza i Tytusa. W czasie małżeństwa trzymali się z dala od mediów, dlatego też nikt nie wiedział, jak im się układa. Mimo to sporym zaskoczeniem było, gdy wyszło na jaw, że muzyk porzucił rodzinę na rzecz związku z młodszą o 26 lat Karoliną. Początkowo sądzono, że to tylko przelotny romans, lecz w krótkim czasie okazało się, że traktują swoją relację bardzo poważnie, a przy tym nie stronią od wywiadów i ścianek. W sierpniu 2023 wzięli ślub i od tamtego momentu jest ich jeszcze więcej w sieci i tabloidach.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ŚLUB! Na liście gości nie zabrakło gwiazd. Sieć obiegły pierwsze zdjęcia (FOTO)

Fakt, że Skiba wrócił na języki, bardzo nie spodobał się jego żonie. Renata Skiba, która do tej pory trzymała się z dala od dziennikarzy, we wrześniu ubiegłego roku udzieliła wywiadu portalowi Show News, w którym wyjawiła, że w rzeczywistości członek grupy Big Cyc zaczął spotykać się z nową kobietą w czasie trwania ich związku. Choć sądzono, że na tym medialna przepychanka eks małżonków się skończy, lektorka ponownie wbiła Krzysztofowi szpilę, czego nie zostawił bez komentarza.

Krzysztof Skiba ujawnia warunki rozstania z pierwszą żoną

Renata Skiba ponownie zgodziła się udzielić wywiadu Show News, w którym nie szczędziła słów krytyki pod adresem byłego męża. Nie spodobało jej się to, że w nowym związku o wiele chętniej opowiada o swoich emocjach. Uważa, że w ten sposób zabiega o atencję.

Jeśli ma się coś do zaoferowania jako artysta, to nie ma potrzeby sprzedawania dodatków w postaci scen z życia rodzinnego. […] Im mniej artysta ma do zaproponowania jako twórca, tym bardziej chce zwrócić uwagę byle czym, żeby istnieć medialnie i wywoływać emocje. […] Zresztą mój były mąż kiedyś uważał tak samo, był zachwycony tym, że nigdy tej zasady nie złamałam i nie imponował mi medialny blichtr. Zawsze szydził z takich zachowań i takich sytuacji, które teraz sam prezentuje 

– powiedziała.

Wywiad ten nie umknął uwadze artysty.

Krzysztof Skiba odpowiada na zaczepkę eks żony

Skiba nie poleciał od razu do mediów, by na łamach któregokolwiek czasopisma odpowiedzieć Renacie. Zrobił to na Instagramie, gdzie opublikował długi wpis z wyraźnie ironicznym tytułem: RENATA ROBI SHOW. W tekście stwierdził, że robi z ich życia prywatnego turecki serial.

Moja była żona Renata, mimo że od rozwodu minęło już półtora roku, nadal pielęgnuje w sobie urazy, jad i złość, czemu daje aktywny wyraz udzielając kolejnych wywiadów do g*wnomediów. Niedawno zrobiła piękny prezent prasie plotkarskiej, powtarzając swoje bajki. Nigdy nie komentowałem jej wypowiedzi, ale ponieważ robi się z tego turecki serial, to napiszę tylko, że moja ex żona jest z zawodu lektorem łaciny, ale pewnie niebawem zostanie lektorką komedii romantycznych. Polska komedia jest od pewnego czasu w zapaści i taki zastrzyk pomysłów pani Renaty, może skutecznie ożywić i odświeżyć gatunek. Pewnie co jakiś czas będzie wciskać swój kit mediom i można na tej podstawie nakręcić już płaczliwą serię pt. „Oszukana 1”, „Oszukana 2” i wreszcie „Oszukana 3

– grzmiał.

Wbrew temu, co powiedziała pani Renata, Skiba przekonuje, że wiedziała o jego romansie z Karoliną i nie sprzeciwiała się ich relacji. Mieli też dogadane warunki rozstania, lecz sprawy skomplikowały się, gdy postanowił wziąć rozwód.

Tymczasem „pani Oszukana” wiedziała, że mieszkam u Karoliny i się na to godziła (sama nawet pomagała mi się pakować). Warunki były dwa. 1. Kasa miała się zgadzać. 2. Pozory miały być zachowane. Wszystko zmieniło się o 180 stopni, gdy wystąpiłem o rozwód. To był szok, bo nie wierzyła, że zrezygnuję dla nowego związku z prawie całego majątku. Teraz te swoje strategie medialne przeciwko mnie wymyśla, relaksując się na plaży w Dominikanie, gdzie lubi spędzać wolne chwile za pieniądze zabrane z naszego dawnego, wspólnego konta oraz czerpiąc zyski z mieszkań i apartamentów, jakie jej zostawiłem.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ w dalszej części wpisu zdradził, że rzekomo eks żona odgrażała się, że go zniszczy.

Najbogatsza lektorka łaciny w Polsce, oświadczyła kiedyś mojej rodzinie, że mnie zniszczy i doprowadzi do tego, że będę umierał z głodu pod mostem. Jak widać po kolejnym wysypie jej żółci medialnej, trzyma się tego planu z żelazną konsekwencją.

Na koniec dodał, że to ostatni raz, gdy komentuje jej słowa, ale już po kilku godzinach publikacja zniknęła z jego profilu.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - fot. Canva

Twój tydzień będzie pełen niespodzianek! Sprawdź, co czeka każdy znak zodiaku od 8 do 14 lipca 2024!

fot. Pexels @tenement @allan_mas

Tej okolicy bali się wszyscy. Przerażona siedemnastolatka zobaczyła tylko bucik swojego brata, zanim samochód odjechał. „Nie płakał, nie krzyczał…”