w

Kasia Tusk pochwaliła się czasem z rodziną. Dziadek spędził dzień z wnuczkami! Jak one wyrosły!

Katarzyna Tusk, Maria i Liliana - fot. Instagram @makelifeeasier_pl
Katarzyna Tusk, Maria i Liliana - fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Katarzyna Tusk jest spełnia się jako blogerka i influencerka, ale także jako żona i matka. Swoimi pociechami lubi chwalić się w mediach społecznościowych. Ostatnio spędziły one dzień z dziadkiem, co dumna mama także postanowiła uwiecznić. Widać, jak jej pociechy szybko rosną.

Katarzyna Tusk jest popularną influencerką, ale największą rozpoznawalność zdobyło jako córka byłego premiera Donalna Tuska. Można ją było także zobaczyć na szklanym ekranie w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Wraz ze swoim scenicznym partnerem odpadli dopiero w odcinku półfinałowym.

Dziś celebrytka znana jest głównie z bloga Make Life Easier, gdzie pokazuje swoje stylizacje, poleca kosmetyczne i modowe trendy. Jednak poza tym, spełnia się również w roli żony i matki. To pociechami postanowiła pochwalić się na swoim profilu.

Kasia Tusk chwali się dziećmi

Córka byłego przewodniczącego Komitetu Integracji Europejskiej w 2014 roku wzięła ślub z architektem Stanisławem Cudnym. Para doczekała się dwóch córek — Liliany i Marysi. Tymi blogerka lubi chwalić się w mediach społecznościowych, gdzie pociechy często towarzyszą jej na relacjach. Ostatnio spędzała czas z rodziną w Prowansji i postanowiła ponownie pokazać pociechy. Zobaczyć można było, jak szybko rosną.

Ktoś tu znalazł chwilę, w tej kampanijnej walce, aby nadrobić czas z wnuczkami — napisała na Instagramie.

Okazuje się, że w swojej politycznej karierze czas dla wnuczek znalazł także Donald Tusk. Ten doczekał się, jak na razie pięciorga wnucząt. Dwójkę ma dzięki Kasi, a trzech kolejnych wnuczków ma dzięki synowi Michałowi.

Donald Tusk z wnuczkami - fot. screenshot Instagram @makelifeeasier_pl
Donald Tusk z wnuczkami – fot. screenshot Instagram @makelifeeasier_pl

Bardzo się zmieniły? Podobne do mamy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot Youtube @Kanal_Sportowy

Krzysztof Stanowski o konflikcie z Natalią Janoszek. Czy jest w stanie odpuścić? „Jestem gotowy na ugodę”

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi

Krzysztof Skiba się żeni! Partnerka zdradza, jak będzie wyglądał ich ślub. „Już postanowione”