w

Donald Tusk to dziadek na medal! Pokazał, jak spędził weekend z wnuczkami. Z tej strony go nie znaliśmy

Donald Tusk, Kasia Tusk, fot. Instagram
Donald Tusk, Kasia Tusk, fot. Instagram

Donald Tusk odsłonił przed internautami swoje drugie oblicze. Od poniedziałku do piątku jest poważnym politykiem, a w weekendy zamienia się w niezwykle opiekuńczego dziadka. Te kadry rozczulą każdego.

Donald Tusk od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Jest współzałożycielem Kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz Platformy Obywatelskiej. Ogromny sukces odniósł w przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 roku. Udało mu się wówczas zdobyć dokładnie 46,62% wszystkich głosów oddanych w okręgu warszawskim. W okresie od 16 listopada 2007 do 22 września 2014 roku pełnił funkcję Prezesa Rady Ministrów. Z funkcji zrezygnował, ponieważ 30 sierpnia 2014 został zatwierdzony na stanowisku Przewodniczącego Rady Europejskiej, którym był do 30 listopada 2019. W ubiegłym roku ponownie zaczął kierować PO.

Polityk udowodnił, że kariera może iść w parze z udanym życiem prywatnym. W 1978 roku ożenił się z Małgorzatą Sochacką, z którą doczekał się dwojga dzieci – syna Michała oraz córki Kasi. Żadne z nich nie poszło w jego ślady.

Donald Tusk pochwalił się weekendem spędzonym z wnuczkami

Tusk ma świetne relacje z rodziną. Wraz z żoną doczekał się pięciorga wnucząt, na których punkcie stracił głowę. W jednym z wywiadów udzielonych Gali przyznał, że bardzo się cieszy z tego, że może realizować się jako dziadek.

Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa – to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje — relacjonował.

Były premier jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko komentuje bieżące wydarzenia w kraju i za granicą, ale i pokazuje, jak wygląda jego codzienność. W najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie zdradził, że miniony weekend spędził z córeczkami Kasi.

Publikację opatrzył zdjęciem oraz krótkim nagraniem, na którym możemy zobaczyć, że świetnie odnajduje się w roli opiekuna maluchów. Ze starszą dziewczynką malował kolorowanki, przy okazji tuląc ukochanego pupila. Z młodszą wypoczywał w fotelu łaskocząc ją po uszku.

Wnuczki wyściskane, dinozaur nadmuchany, Portos wygłaskany, kolorowanki pokolorowane — czyli akumulatory przez weekend naładowane. Można ruszać do boju — napisał.

Internauci wzruszyli się na widok tych obrazków:

  • Cudowny dziadek.
  • Taki Dziadek to skarb.
  • To bardzo miły widok…
  • Dziadek na medal.
  • Cudowne zdjęcie i wspaniały człowiek.

Takiej relacji z wnuczkami może Donaldowi Tuskowi pozazdrościć niejeden dziadek.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kinga Rusin, fot. Instagram

Kinga Rusin nieoczekiwanie wróciła do Polski po roku życia na emigracji. Zdradziła, co planuje robić

Antoni Macierewicz, katastrofa smoleńska, fot. AKPA, YouTube

Antoni Macierewicz zdradził, jakie obrażenia odniosły ofiary katastrofy w Smoleńsku. Wyniki badań komisji rzucają nowe światło na sprawę