w

Kasia Tusk złożyła Donaldowi Tuskowi wzruszające życzenia z okazji Dnia Ojca. Wspomniała, jak trudno jest być córką polityka

Kasia Tusk, Donald Tusk - fot. Niemiec, Piętka Mieszko/AKPA
Kasia Tusk, Donald Tusk - fot. Niemiec, Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Tusk z okazji Dnia Ojca opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym złożyła Donaldowi Tuskowi serdeczne życzenia. W te kilka zdań włożyła całe serce, na co jej tata zareagował niezwykle emocjonalnie. Co napisała?

Kasia Tusk to popularna twórczyni internetowa i współautorka bloga Make Life Easier, który funkcjonuje w internecie od 2011 roku. Publikuje na nim propozycje stylizacje, porady modowe i urodowe. Uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce i nic w tym dziwnego, ponieważ prywatnie jest córką znanego polityka, Donalda Tuska.

Na przestrzeni tych 12 lat, Kasi udało się zgromadzić w social mediach grono wiernych fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 420 tysięcy użytkowników, którzy z niecierpliwością czekają na jej nowe publikacje. Zwłaszcza teraz, gdy ruszyły kampanie wyborcze, a jej ojciec walczy o to, by dojść do władzy.

Dzień Ojca 2023. Kasia Tusk złożyła życzenia ojcu

Ostatnie tygodnie dla rodziny Tusków to pasmo nieustannej walki z krytyką oraz oskarżeniami opinii publicznej i polityków przeciwnej partii. Mimo że całą uwagę skupiają na nadchodzących wyborach prezydenckich, Kasia nie zapomina o tym, by celebrować wyjątkowe chwile i z okazji Dnia Ojca opublikowała w social mediach poruszający wpis z życzeniami.

W Dniu Taty życzyłabym Ci, aby ten czas był łatwiejszy. Abyś chociaż od czasu do czasu mógł zrobić coś dla siebie, a nie dla innych.
Abyś Ty nie musiał się martwić o nas i żebyśmy my nie musieli się martwić o Ciebie.

Na koniec dodała, że bycie córką znanego polityka niesie za sobą mnóstwo konsekwencji, które nie raz trudno zaakceptować, ale mimo wszystko jest bardzo dumna z tego, co dotychczas udało się osiągnąć Donaldowi Tuskowi.

I nawet jeśli czasem trudno zaakceptować wszystkie konsekwencje, to jestem dziś najdumniejszą córką na świecie.

Kasia opatrzyła post czarno-białym zdjęciem, na którym widzimy ją pozującą z tatą na tle morza.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy, ale największą uwagę przykuwa wpis Donalda Tuska, który otwarcie przyznał, że wzruszyły go słowa córki:

Coś mi z oczu poleciało…

Wielu internautów przesłało najlepsze życzenia zarówno dla córki, jak i dla ojca oraz podziękowało Tuskowi za to, co robi dla Polaków.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, Irena Kamińska-Radomska - fot. Instagram @rafal.szatan_this_is_me, Podlewski/AKPA

Rafał Szatan zaliczył wpadkę. TAK ubrany poszedł na spotkanie z ambasadorem USA! Kamińska-Radomska nie zostawiła na nim suchej nitki

Wersow i Friz ZOSTALI RODZICAMI! Zdradzili imię nowo narodzonej córki! Fani długo na to czekali (VIDEO)