w ,

W końcu wyszło na jaw, jak ma na imię najmłodsza córka Kasi Tusk. Jej ojciec wygadał się podczas finału marszu w Warszawie

Kasia Tusk - fot. Instagram @makelifeeasier_pl ,@donaldtusk
Kasia Tusk - fot. Instagram @makelifeeasier_pl ,@donaldtusk

W niedzielę 4 czerwca w Warszawie odbył się marsz, na który przybyły tłumy chętnych walczyć o demokratyczne wolności. Podczas przemowy na Placu Zamkowym, Donald Tusk nieoczekiwanie zdradził imię najmłodszej córki Kasi Tusk. To niemałe zaskoczenie, bowiem jego córka ukrywała je przez długie miesiące.

Donald Tusk ostatnio znajduje się na językach całej Polski. Wszystko za sprawą lex Tusk, czyli ustawy, która ma wykluczyć go z życia publicznego, a już zwłaszcza z nadchodzących wyborów parlamentarnych. Skala poparcia, jaką otrzymał od ludzi i przedstawicieli świata show-biznesu, jest zaskakująca. W mediach społecznościowych roi się od głosów sprzeciwu wobec wprowadzenia nowego aktu prawnego, a za liderem PO stają też gwiazdy i celebryci. Ostatnio mocny wpis opublikował m.in. Piotr Gąsowski, który nie szczędził mocnych słów pod adresem głowy państwa.

W niedzielę 4 czerwca ulicami Warszawy przeszedł pochód, który liczył pół miliona osób. Nieprzebrany tłum o godzinie 12.00 wyruszył z Placu na Rozdrożu przy Alejach Ujazdowskich i przeszedł przez Krakowskie Przedmieście aż do Placu Zamkowego. To właśnie tam Tusk wygłosił przemowę, podczas której wspomniał o swoich wnukach.

Jak ma na imię najmłodsza córka Kasi Tusk?

Tusk na wstępie podkreślił, dla kogo walczy o to, by w Polsce żyło się lepiej. Miał na myśli kolejne pokolenia Polaków, w tym także swoje wnuki. Przemawiając do zgromadzonych, nieoczekiwanie zdradził, jak ma na imię najmłodsza córka Kasi. Dla wszystkich było to ogromnym zaskoczeniem, bowiem ona sama nigdy go nie zdradziła.

Ja też jestem dzisiaj z wami i będę każdego dnia, noc i dzień, do dnia wyborów, wszędzie tam, gdzie będziemy bili się o wolną Polskę, o lepszą przyszłość dla Polaków, będę cały czas pamiętał, że robię to dla waszych Aguś, dla waszych Michałków, dla mojej Lilki, Marysi, Mateuszka, Mikołaja, dla Waszych dzieci, dla waszych wnuków, dla Was wszystkich. Po to jest ta walka. Po to dzisiaj maszerowaliśmy — powiedział.

Jak widać, córka lidera PO wybrała dla najmłodszej pociechy piękne, a zarazem coraz rzadziej słyszane imię, Marysia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi

Ukochana Skiby odsłania kulisy ich ślubu. Zrezygnowali z wielu weselnych zwyczajów. „To wszystkich ZSZOKUJE”

Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak odsłonił umięśniony tors i zapozował w samych bokserkach. Internautki twierdzą, że wygląda jak DANIEL CRAIG!