w

SuperSuper

Wersow i Friz ZOSTALI RODZICAMI! Zdradzili imię nowo narodzonej córki! Fani długo na to czekali (VIDEO)

Wersow i Friz fot. Instagram @wersow

Kilka miesięcy temu Wersow i Friz ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para właśnie poinformowała, że ich córeczka przyszła już na świat. Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Karol „Friz” Wiśniewski i Weronika Sowa, znana w sieci jako „Wersow”, od dłuższego czasu tworzą najpopularniejszą parę w polskim internecie. Każdy ich ruch uważnie obserwują miliony fanów, a w lutym tego roku influencerzy potwierdzili krążące w sieci plotki.

W opublikowanym w sobotę 18 lutego singlu pt. „Ten jeden moment” Wersow oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się narodzin dziecka, co przez pewien czas starała się ukrywać.

Obiecuję, że pokażę Ci, co piękne, złapiesz mnie za rękę ten pierwszy raz, z Tobą wstaje mój świat i tak. A ty pokażesz mi, co piękne, puste w sercu miejsce i pierwszy raz wypełni je ktoś aż tak – śpiewała przyszła mama w refrenie.

W marcu para ogłosiła, że oczekują na przyjście na świat córeczki, lecz tajemnicą nadal owiane było imię dziecka. Użytkownicy TikToka próbowali rozwiązać zagadkę na własną rękę i jak się właśnie okazało, trafili w dziesiątkę.

Wersow urodziła! Rodzice zdradzili imię córeczki

W piątek wieczorem Wersow i Friz ogłosili, że ich dziecko przyszło już na świat. Influencerka opublikowała na platformie YouTube emocjonalny filmik, w którym zdradziła, że wybrali imię „Maja”.

Mnie się podoba, bo Maja to jest taka dziewczyna, której jako jedynej imię mnie nie zraziło. Też miałyście taką koleżankę, która coś robiła, co wam nie odpowiadało albo komuś podpadła? I od razu to imię odpada dla dzieci – wypowiadała się Weronika na jednym ze starych filmów.

Informację o narodzinach córeczki opublikował też Friz, który pokusił się o dodanie InstaStory oraz wpisu na Twitterze.

No i kochani stało się, zostaliśmy rodzicami – napisał.

@pantofelek.pl Wersow i Friz powitali córeczkę i pochwalili sie jej imieniem ❤️ GRATULUJEMY #pantofelekpl #wersow #friz ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kasia Tusk, Donald Tusk - fot. Niemiec, Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Tusk złożyła Donaldowi Tuskowi wzruszające życzenia z okazji Dnia Ojca. Wspomniała, jak trudno jest być córką polityka

Katarzyna Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Historia miłosna Katarzyny Dowbor. „TRZY rozwody były moimi klęskami”. Czy weźmie czwarty ślub?