w

SuperSuper

Wersow podała powód, przez który mogłaby zostawić Friza! Nie zgadniecie jaki!

Fot. Wersow / Instagram

Friz i Wersow to chyba obecnie najpopularniejsza para celebrytów. Czy jest coś, co mogłoby ją rozłączyć? Okazuje się, że tak!

Friz, czyli Karol Wiśniewski jest obecnie najzamożniejszym influencerem w Polsce. Gigantyczne zasięgi w jego przypadku szybko przełożyły się na milionowe zarobki. Założyciel Ekipy w krótkim czasie dorobił się ogromnej fortuny.

Młodzież ubóstwia zarówno jego, jak i jego narzeczoną – Wersow. Weronika Sowa niedawno udzieliła wywiadu, w którym zdradziła powód, przez który mogłaby rozstać się z najpopularniejszym youtuberem w Polsce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

Wersow otworzyła się w rozmowie z Przemkiem.pro i powiedziała o jej stosunku do dzieci. Okazuje się, że przykłada bardzo dużą wagę do rodzicielstwa i chce mieć w przyszłości potomstwo.

Czy to prawda, że jeżeli Karol nigdy nie chciałby dzieci, adoptowanych czy swoich, że jego dzieci nie interesują, to czy rozważyłabyś rozstanie? – zapytał prowadzący wywiad Przemek. Odpowiedź Wersow niektórych zaszokowała!

No tak. Bo to nie o to chodzi, że nie może, tylko że nie chce. Tak, bo ja kocham dzieci 

– brzmiała odpowiedź Wersow

Gwiazdka nastolatków powiedziała również, że temat posiadania dzieci z Karolem omawiała już na samym początku związku.

„My ogólnie jak się poznaliśmy z Karolem – to jest jakiś absurd – ale już na początku naszej znajomości gadaliśmy o dzieciach. Mówiliśmy, że w przyszłości chcielibyśmy mieć. Jeżeli byłaby sytuacja, że ktoś z nas by nie mógł, to zmienia postać rzeczy oczywiście.”

Rozsądne podejście?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Kinga Rusin dosiadła rumaka i szalała po plaży. Zaimponowała fanom!

Piotr Kraśko dobrze sobie radzi bez prawka! Wozi go cierpliwy szofer