w

Wersow i Friz w wielkim stylu ujawnili PŁEĆ DZIECKA. Para urządziła huczne gender reveal party! (VIDEO)

fot. Instagram @wersow

Wersow i Friz postanowili podzielić się z internautami ekscytującą nowiną i przygotowali huczną imprezę, podczas której ujawnili, czy oczekują przyjścia na świat chłopca, czy też dziewczynki. W wydarzeniu uczestniczyli najbliżsi przyjaciele pary.

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w polskim internecie. Influencerzy, którzy przez długi czas byli integralną częścią „Ekipy”, mogą pochwalić się milionami obserwujących w mediach społecznościowych, a także niemałymi sukcesami odnoszonymi przez produkty sygnowane ich logo.

Od jakiegoś czasu internauci snuli domysły, iż Wersow może być w ciąży, ale para przez długi czas nie odnosiła się do plotek. Wszystko zmieniło się 18 lutego, kiedy to Weronika w wyjątkowy sposób przekazała radosną nowinę i pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem w teledysku do autorskiej piosenki „Ten jeden moment”.

Obiecuję, że pokażę Ci, co piękne, złapiesz mnie za rękę ten pierwszy raz, z Tobą wstaje mój świat i tak. A ty pokażesz mi, co piękne, puste w sercu miejsce i pierwszy raz wypełni je ktoś aż tak – śpiewa przyszła mama w refrenie.

Wersow i Friz ujawnili płeć dziecka

Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym para pochwaliła się hucznym „gender reveal party” w prawdziwie amerykańskim stylu. Przyszli rodzice ogłosili płeć dziecka przy pomocy wystrzelonego w powietrze kolorowego konfetti.

@tojafriz Gender reveal 🥰🥰🥰 @Wersow ♬ Ten Jeden Moment – WERSOW

Ostatecznie okazało się, że Friz i Wersow będą mieli córeczkę! W trakcie imprezy obowiązywał różowo-niebieski dress code, a goście mieli okazję zaproponować imię dla maleństwa. Po ujawnieniu płci dziecka przyszli rodzice nie kryli radości.

Będziemy grać w piłę z nią, jeździć na snowboardzie. Na bank będzie chłopczyca – zapowiedział Friz.

To dla nas wyjątkowa pamiątka. Nie możemy się doczekać naszej córeczki – napisała Wersow na Instagramie.

Jakiś czas temu influencer zdradził, jakim chciałby być tatą.

Mam nadzieję, że najlepszym, na pewno dołożę wszelkich starań, aby takim być. Pytanie też, co to znaczy, być najlepszym ojcem? Ja myślę, że to znaczy przede wszystkim być osobą, która rozumie, która daje dużą swobodę. Ja taką miałem i wydaje mi się, że to jest mega ważne – mówił Karol w rozmowie z „Pudelkiem”.

Myślicie, że poradzą sobie w roli rodziców?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial

Przełom w sprawie Polki podającej się za zaginioną Madeleine McCann? Ujawniono dokumentację medyczną. „Brakuje WSZYSTKIEGO”

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha wściekła się na dziennikarzy z kanału informacyjnego. „To szambo!”. Jej pracodawca nie będzie zadowolony