w

DramatDramat SuperSuper

Przełom w sprawie Polki podającej się za zaginioną Madeleine McCann? Ujawniono dokumentację medyczną. „Brakuje WSZYSTKIEGO”

Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial
Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial

Od kilku tygodni wielu Polaków żyje sprawą Julii Faustyny, która twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann. Ostatnio spotkała się z dr Fią Johansson, która przeanalizowała dokumentację medyczną Polki. Na jaw wyszły zaskakujące informacje.

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku podczas rodzinnego wyjazdu do Portugalii. Dziewczynka zniknęła z pokoju na parterze w czasie, gdy jej rodzice spożywali posiłek ze znajomymi. Mimo intensywnych i szeroko zakrojonych poszukiwań nie udało się jej odnaleźć.

Lata mijały, a o sprawie mówiło się coraz rzadziej. Do czasu, ponieważ kilka tygodni temu nieoczekiwanie głośno zrobiło się o niejakiej Julii Faustynie, 21-letniej Polce, która twierdzi, że może być zaginioną dziewczynką. W krótkim czasie zaczęły pisać o tym portale z całego świata. Utworzony przez nią profil na Instagramie (@iammadeleinemcannofficial) wciąż zyskuje na popularności, ponieważ to właśnie tam publikowane są rzekome „dowody” w sprawie.

Rodzina Julii zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym wyznała, że była ma problemy zdrowotne. W przeszłości była objęta opieką psychologów i psychiatrów, a nawet miała zapewnione miejsce w specjalistycznym ośrodku, w którym mogłaby kontynuować terapię, ale się na to nie zgodziła.

Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy – to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie. Groźby pod naszym adresem ze strony Julii, jej kłamstwa i manipulacje. Działalność w internecie. To wszystko widzieliśmy i próbowaliśmy temu zapobiegać, tłumaczyć, prosiliśmy by przestała. […] Wyprowadziła się z domu. Odmawia leczenia, nie przyjmuje regularnie leków. Nie skorzystała także z możliwości leczenia w bardzo dobrym ośrodku w Polsce, który zgodził się ją przyjąć. Julka kiedyś chciała być piosenkarką, modelką. Zawsze chciała być popularna. To, co teraz się dzieje, dało jej 1 milion obserwujących. Boimy się, jak Julia udźwignie to, co nieuniknione. Internet nie zapomina, a oczywiste jest, że Julia nie jest Maddie.

Teraz rzeczniczka Polki ujawniła zaskakujące informacje w sprawie. Co odkryła?

Przełom w sprawie Julii Faustyny podającej się za Madeleine McCann?

Wątkiem oprócz mediów zainteresowała się niejaka Fia Johansson, która na Instagramie posługuje się pseudonimem Perskie Medium. Kobieta została rzeczniczką Julii, a niedawno spotkały się osobiście.

To właśnie wtedy aktorka, producentka filmowa i autorka bestsellerów zaczęła analizować dokumentację medyczną. Po wizycie w szpitalu we Wrocławiu wywnioskowała, że dziewczyna nie istniała przed ukończeniem piątego roku życia, a zebrane materiały wydały jej się podejrzane. O swoim odkryciu opowiedziała portalowi RadarOnline.

To było takie dziwne, ponieważ wszystko w książeczce zdrowia Julii, wszystko zaczęło się w wieku pięciu lat.

Perskie Medium dodało, że nigdzie nie odnalazła zapisków z wcześniejszych lat życia 21-latki.

Brakuje wszystkiego w wieku do pięciu lat. I nie ma podpisu lekarza wskazującego, że usunęli jakiekolwiek zapisy z jej akt. Ona po prostu nie istnieje w tym przedziale czasowym.

Co ciekawe, w sprawie pojawił się nowy trop. Wspomniany wcześniej portal przekazał, że z Fią skontaktowała się rodzina Livii Scheep, która przed laty zaginęła wraz z siostrą bliźniaczką, Alessią.

Kontaktowaliśmy się z krewnymi Livii, którzy zapytali, czy Julia jest chętna do wykonania testu DNA. Rodzina chce się tylko upewnić, że to nie Livia — tłumaczyła.

Wszystko wskazuje na to, że Julia przystała na ich propozycję. Rodzina Scheep chce przeprowadzić badania w miejscu publicznym, aby nikt nie miał wątpliwości co do ich wiarygodności.

Myślicie, że Julia Faustyna może być zaginioną Madeleine?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell - fot. Kurnikowski, Majewski/AKPA

Colin Farrell zabierze 13-letniego Henry’ego Tadeusza na galę rozdania Oscarów?! Alicja Bachleda-Curuś nie zostawiła tego bez komentarza

Wersow i Friz w wielkim stylu ujawnili PŁEĆ DZIECKA. Para urządziła huczne gender reveal party! (VIDEO)