w

HahaHaha SuperSuper

Wyciekły niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Polki podającej się za Madeleine McCann. „Bardzo cierpi z powodu bólu”

Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial
Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial

Sprawą zaginionej Madeleine McCann od kilku tygodni żyją tysiące ludzi. Wszystko za sprawą Julii Faustyny, która podejrzewa, że może być zaginioną dziewczynką. Teraz na jaw wyszły nowe, niepokojące fakty. 21-latka może mieć poważne problemy zdrowotne.

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku podczas rodzinnych wakacji w Portugalii. Kilkuletnia wówczas dziewczynka zniknęła z pokoju hotelowego i mimo szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej do dzisiaj nie udało się jej odnaleźć. W pewnym stopniu przełom w tej sprawie nastąpił kilka tygodni temu, ponieważ to właśnie wtedy w sieci pojawiła się niejaka Julia Faustyna, która z całą stanowczością zaczęła sugerować, że może być poszukiwaną dziewczynką.

W krótkim czasie w sieci zapanowało zamieszanie, a internauci zaczęli porównywać zdjęcia obu dziewczyn, na których doszukiwali się podobieństw. Rodzina Polki podchodzi do tego bardzo sceptycznie i twierdzi, że ich córka robi to tylko po to, by stać się popularna. W jedynym jak dotąd oświadczeniu wyjawili, że od dawna boryka się z problemami zdrowotnymi, ale odmawia leczenia.

Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy – to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie. Groźby pod naszym adresem ze strony Julii, jej kłamstwa i manipulacje. Działalność w internecie. To wszystko widzieliśmy i próbowaliśmy temu zapobiegać, tłumaczyć, prosiliśmy by przestała. […] Wyprowadziła się z domu. Odmawia leczenia, nie przyjmuje regularnie leków. Nie skorzystała także z możliwości leczenia w bardzo dobrym ośrodku w Polsce, który zgodził się ją przyjąć. Julka kiedyś chciała być piosenkarką, modelką. Zawsze chciała być popularna. To, co teraz się dzieje, dało jej 1 milion obserwujących. Boimy się, jak Julia udźwignie to, co nieuniknione. Internet nie zapomina, a oczywiste jest, że Julia nie jest Maddie — napisali bliscy dziewczyny.

W sprawę zaangażowała się Fia Johansson, która w sieci posługuje się pseudonimem Perskie Medium. Kobieta zdecydowała się pomóc Polce i została jej rzeczniczką. Ostatnio przyleciała nawet do Polski, by zapoznać się z dokumentacją medyczną swojej „podopiecznej”. To właśnie wtedy miała odkryć, że w książeczce zdrowia brakuje wielu istotnych informacji.

Brakuje wszystkiego w wieku do pięciu lat. I nie ma podpisu lekarza wskazującego, że usunęli jakiekolwiek zapisy z jej akt. Ona po prostu nie istnieje w tym przedziale czasowym.

Teraz Medium przekazało kolejne niepokojące informacje.

Julia Faustyna podająca się za zaginioną Madeleine McCann jest poważnie chora?

Julia obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, dokąd zabrała ją rzeczniczka, ponieważ bała się o swoje bezpieczeństwo. W tym krótkim czasie 21-latka poddała się testom DNA, które mają potwierdzić jej tożsamość. Zdaniem Perskiego Medium Polka w dzieciństwie miała zostać uprowadzona przez zorganizowaną grupę przestępczą.

Na wyniki badań trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni, ale w tym czasie Fia namówiła dziewczynę, by poddała się szczegółowym badaniom pod kątem zdrowotnym. W wywiadzie dla The Sun rzeczniczka przedstawiła dowody na to, że jej „klientka” została uprowadzona oraz wyjaśniła, że ostatnio gorzej się czuła.

Miała fatalne dzieciństwo i doznała wielu nadużyć. Jest zaniedbana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości.

Niestety z jej relacji wynika, że amerykańscy lekarze podejrzewają, iż może mieć raka krwi…

Julia jest również w trakcie nerwowego oczekiwania na wyniki szczegółowych badań, ponieważ lekarze obawiają się, że może mieć białaczkę.

Miejmy nadzieję, że podejrzenia specjalistów się nie potwierdzą.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wojewódzki zarzucił Chylińskiej brak lojalności. Wokalistka go miażdży: „DWULICOWY i KŁAMLIWY”

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski poleciał do Włoch, by po raz pierwszy spotkać się z wnuczką! Dumny dziadek pochwalił się fotką z maleństwem