w

Polka podająca się za Madeleine McCann wystąpiła w popularnym amerykańskim programie! „Wierzę, że jestem Madeleine”

Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. screenshot Instagram @persianmedium
Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. screenshot Instagram @persianmedium

Julia Faustyna od dłuższego czasu przebywa w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że jej rzeczniczka nie próżnuje i ostatnio pojawiła się z nią w popularnym amerykańskim programie pt. Dr Phil. Nawet tam Polka przekonywała, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann.

Julia Faustyna kilka miesięcy temu zyskała rozgłos, ponieważ zaczęła wprost sugerować, że może być zaginioną w 2007 roku Madeleine McCann. Internauci szybko podłapali wątek i zaczęli doszukiwać się podobieństw, porównywać zdjęcia dziewczyn, a część z nich uwierzyła, że to może być prawda. Nie pomogło nawet oświadczenie wydane przez rodziców Polki, w której tłumaczyli, że to ich córka.

Chcielibyśmy zająć stanowisko w sprawie Julii, której to sprawa w ostatnich dniach obiegła internet i media w wielu krajach. Dla nas jako rodziny oczywiste jest, że Julia jest naszą córką, wnuczką, siostrą, siostrzenicą, kuzynką i pasierbicą. Mamy wspomnienia, mamy zdjęcia. Julia również posiada te zdjęcia, bo zabrała je z domu rodzinnego wraz z aktem urodzenia, a także licznymi wypisami ze szpitali.

Sprawą zainteresowała się Fia Johansson posługująca się na Instagramie pseudonimem Perskie Medium. Kobieta na tyle zaangażowała się w pomoc 21-latce, że przyleciała do niej, a następnie zabrała ją ze sobą do Stanów Zjednoczonych. Jak twierdzi, Julia poddała się już testom DNA oraz przeszła serię badań, ponieważ ma problemy zdrowotne. Jak wyznało Medium, lekarze podejrzewają, że może mieć raka krwi.

Miała fatalne dzieciństwo i doznała wielu nadużyć. Jest zaniedbana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości.

Mimo gorszego samopoczucia, panie nie ustają w staraniach i robią furorę w zagranicznej telewizji.

Polka podająca się za Madeleine McCann wystąpiła w popularnym amerykańskim programie!

Ostatnio Fia przekazała, że wraz ze swoją podopieczną gościły w popularnym amerykańskim programie Dr. Phil. Trzeba przyznać, że to spore osiągnięcie, ponieważ format powstał ponad 20 lat temu i mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromną oglądalnością. Ten sezon przyciąga jeszcze więcej widzów (ok. 2 milionów), ponieważ to ostatnia odsłona kultowego, dziennego reality show prowadzonego przez Phila McGraw.

W piątek Perskie Medium poinformowało za pośrednictwem Instagrama, że już w najbliższy wtorek w Kanadzie zostanie wyemitowany odcinek Dr. Phila z ich udziałem.

Bardzo się cieszę, że Julia zyskała platformę do zabrania głosu i rzucenia światła na jej brutalną i pełną nadużyć przeszłość. Mam nadzieję, że przybliży ją to do wymierzenia sprawiedliwości! 

Wpis opatrzyła kadrem prezentującym ujęcie z programu Dr. Phil.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dr. Fia Johansson (@persianmedium)

Z kolei na Instastories wrzuciła krótką zapowiedź materiału. Mogliśmy zobaczyć tam zasmuconą 21-latkę, która mówi:

Wierzę, że jestem Madeleine McCann.

Na pozostałych kadrach można dostrzec, że dr Phil McGraw porównuje zdjęcia Madeleine i Julii oraz z zainteresowaniem słucha jej historii. Jesteście ciekawi, co powie Polka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Allan Krupa zdradził, co dostał w prezencie na urodziny. Edyta Górniak nie żałowała środków! „Lepszego nie mogła zrobić”

Selena Gomez, Hailey Bieber - fot. Instagram @selenagomez, @haileybieber

Hailey Bieber skontaktowała się z Seleną Gomez! Wokalistka dostała od niej PRZERAŻAJĄCĄ wiadomość