w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Maciej Kurzajewski poleciał do Włoch, by po raz pierwszy spotkać się z wnuczką! Dumny dziadek pochwalił się fotką z maleństwem

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski od kilku tygodni szaleje z radości, ponieważ został dziadkiem. W sobotę pochwalił się, że poleciał do Włoch, by po raz pierwszy spotkać się z wnuczką. W sieci pochwalił się pierwszą fotką z maleństwem. Jak uroczo!

Maciej Kurzajewski to znany dziennikarz i prowadzący Pytanie na śniadanie. Odkąd tylko zaistniał w branży, starał się unikać blasku fleszy i niechętnie opowiadał o swoim życiu prywatnym. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy pojawił się pierwsze plotki o jego romansie z Katarzyną Cichopek. Zakochani na początku ukrywali się ze swoim uczuciem, ale Paulina Smaszcz nieoczekiwanie wyjawiła, że polecieli razem do Jerozolimy. Wieść ta błyskawicznie obiegła media i skłoniła ich do powiedzenia prawdy.

Na pierwszy rzut oka widać, że Maciek jest bardzo szczęśliwy w związku, co najwidoczniej nie daje spokoju jego byłej żonie. Kobieta petarda regularnie atakuje go w mediach społecznościowych, zarzucając mu m.in., że nie mówi prawdy, a wraz z obecną partnerką manipuluje internautami. Sprawa zaszła już tak daleko, że Cichopek i Kurzajewski postanowili skierować sprawę do sądu, ponieważ stale są pomawiani, a czarę goryczy przelało wyznanie Pauliny, która zasugerowała, że aktorka ma długi.

Na szczęście w życiu Kurzopków nie brakuje też powodów do radości. Na początku marca dziennikarz poinformował, że został dziadkiem!

Maciej Kurzajewski poleciał do Włoch, by spotkać się z wnuczką

Maciek wprost oszalał ze szczęścia, gdy dotarła do niego informacja, że jego najstarszy syn, Franciszek został tatą. Myśl o tym, że jego rodzina się powiększyła, napawała go wielką radością, a uśmiech z jego ust niemalże nie schodził. Bardzo przejął się nową rolą i już po kilku dniach od porodu wraz z Kasią wybrał się na zakupy, by skompletować wyprawkę dla dziewczynki.

Zaopatrzony we wszystkie niezbędne przedmioty dla niemowlęcia, spakował walizki i wraz z ukochaną poleciał do Włoch na pierwsze spotkanie z długo wyczekiwaną wnuczką. Od sobotniego poranka oboje relacjonują swoją podróż, a na profilu prowadzącego Pytanie na śniadanie ukazało się zdjęcie, na które czekali wszyscy jego fani.

Kurzajewski, korzystając z pięknej, słonecznej pogody, wybrał się wraz z synem i wnuczką na pierwszy wspólny spacer, czym pochwalił się na Instagramie. Dumny dziadek z uśmiechem na ustach prowadził szary wózek, a tuż obok niego kroczył Franciszek. Od razu widać, że łączą ich bliskie relacje, bo 24-latek do zdjęcia czule objął ojca ramieniem.

Father & Father [ojciec i ojciec — przyp. red.] – czytamy w opisie.

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy. Internauci wzruszyli się na widok szczęśliwej rodziny.

  • Monika Pyrek: Buziaki od Nas, Norbi mówi, że jeszcze się na dziadka nie garnie, dlatego tym bardziej gratulacje!
  • Odeta Moro: I to jest sexy!!! Gratulacje.
  • Cudownie tata z synem i wnuczką.
  • Wspaniały i wzruszający widok. Gratuluję i cieszę się Waszym szczęściem.
  • Wzrusz na maksa, uściski i gratulacje.
  • Cudowny widok.
  • Wspaniale.

My także raz jeszcze gratulujemy Franciszkowi, Laurze i Maćkowi!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial

Wyciekły niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Polki podającej się za Madeleine McCann. „Bardzo cierpi z powodu bólu”

Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

„Love Island”. Widzowie mają dość Adama i Alicji. Domagają się, by usunięto ich z programu! Oberwało się też produkcji