w

Wojewódzki zarzucił Chylińskiej brak lojalności. Wokalistka go miażdży: „DWULICOWY i KŁAMLIWY”

Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kuba Wojewódzki nieoczekiwanie zaatakował koleżanki z Mam talent. Po latach od rozstania z programem zarzucił im brak lojalności! Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i odpowiedziała na jego zarzuty. Padły mocne słowa.

Kuba Wojewódzki to znany showman, który zyskał popularność dzięki własnemu programowi, ale w międzyczasie angażował się w inne projekty. Widzowie mogą go kojarzyć z X Factor i Mam talent, w których realizował się jako juror. W drugim formacie oceniał występy artystów wraz z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak. Mimo iż od chwili jego odejścia z talent show minęło blisko 13 lat, przy okazji zamieszania wokół odejścia Piotra Gąsowskiego z programu Twoja twarz brzmi znajomo, uderzył w koleżanki, którym zarzucił brak lojalności.

Jak zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent!”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność!

Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak SK: , fot. Baranowski/AKPA
Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak SK: , fot. Baranowski/AKPA

Wokalistka nie pozostała obojętna na wynurzenia showmana i opublikowała mocne oświadczenie, w którym nie szczędziła mocnych słów.

Agnieszka Chylińska uderza w Kubę Wojewódzkiego

Niestety wypowiedź Wojewódzkiego bardzo rozczarowała Chylińską, czego nie kryła w najnowszym wpisie. Podkreśliła, że o jego odejściu z Mam talent dowiedziała się z mediów, a to, co powiedział, jest wierutnym kłamstwem.

Drogi Kubo. O twoim odejściu z programu „Mam talent” dowiedziałam się z mediów. Ani się, chłopie, ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz.

Chylińska wielokrotnie pojawiała się w programie Wojewódzkiego i za każdym razem podkreślała, że darzy go sympatią. Jeszcze niedawno zgodziła się na udział w jego show i nawet nie przypuszczała, że może żywić do niej jakiś uraz.

Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę.

Na koniec mocno uderzyła w showmana, wytykając mu, że jest dwulicowy i kłamliwy oraz oznajmiła, że od takich ludzi trzyma się z daleka.

Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy, a tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu miałeś zły dzień.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy. Internauci okazali Agnieszce swoje wsparcie:

  • Brawo. Też mnie tak uczono, żeby od kłamców i ludzi dwulicowych trzymać się z daleka…Tak też robię!
  • Ten pan przestał być dla mnie wiarygodny po spektakularnym rozejmie z panią Rodzenek. Ta zabawna pani do dyspozycji prawie wszystkich za odpowiednie pieniądze, wskoczyła mu w końcu na kanapę w programie i dla dobra stacji król i królowa TVN zapomnieli o waśniach. Biznes to biznes. Ma się oglądać. Pani Agnieszko, prawda jest najważniejsza i za to od zawsze Panią szanuję.
  • Odchodzi się z twarzą, a nie obrażając wszystkich dookoła. Pani Agnieszko moc serdeczności i dziękuję za to, co Pani robi na rynku muzycznym.
  • Aga spokój i powolne ruchy czynią mistrza,  to już starszy Pan i trzeba wybaczyć.
  • I tak trzymaj. Tylko wszyscy wiemy, że to nie znajomy czy przyjaciel tylko biznes. Bliscy znajomi to rodzina… nikt inny.
  • Aga, przytoczę Twoje słowa „s..ł Cię pies, a s..ł Cię pies ’. W sensie tego Pana. Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem
  • Aga jesteś jedyną w swoim rodzaju i za to Cię uwielbiam. Nigdy się nie zmieniaj …!! I teraz w mojej głowie się tli -KIEDY POWIEM SOBIE DOŚĆ, A JA WIEM, ŻE TO JUŻ NIEDŁUGO…I kto nie śpiewał? 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Grochola - fot. Instagram @katarzynagrochola_official

Katarzyna Grochola ma problem. Prosi fanów o pomoc. „Radziłam sobie w życiu z wieloma rzeczami, ale z tą jedną NIE MOGĘ”

Julia Faustyna, Madeleine McCann - fot. Instagram @iammadeleinemcannofficial

Wyciekły niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Polki podającej się za Madeleine McCann. „Bardzo cierpi z powodu bólu”