w

Wersow i Friz świętują 5. rocznicę związku. W tym czasie przeszli niebywałą metamorfozę. Weronika zmieniła się nie do poznania (FOTO)

Weronika Sowa, Karol Wiśniewski - fot. Instagram @wersow
Weronika Sowa, Karol Wiśniewski - fot. Instagram @wersow

Wersow i Friz są najpopularniejszą parą influencerów w Polsce. Widzowie śledzą ich związek w sieci już od pięciu lat! Z okazji kolejnej rocznicy popularni twórcy pochwalili się archiwalnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Weronika „Wersow” Sowa i Karol „Friz” Wiśniewski należą do topowych twórców internetowych. W mediach społecznościowych ich poczynania śledzi ponad milion osób. Oprócz nagrywania filmów zajmują się również odnoszącym sukcesy biznesem. Na rynku często pojawiają się ich nowe produkty, Wiśniewski zajmuje się również tworzeniem nowych grup influencerów, a Sowa wydaje muzykę.

Para ma za sobą bardzo dobry czas nie tylko zawodowo. Prywatnie niedawno powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Maja. Nowy rozdział w życiu twórców jest jednym z wielu powodów, dla których internauci tak chętnie ich obserwują.

Wersow i Friz celebrują 5 lat razem

Popularna para poznała się, kiedy dopiero rozkręcali swoje kariery internetowe. Początkowo nic nie wskazywało na to, że ich znajomość przerodzi się w związek. Influencerka odrzucała znanego wtedy z grania w Pokemon Go youtubera. Dopiero po trzech latach, w 2018 roku potwierdzili, że są razem w filmie na Youtube, w którym odpowiedzieli na pytania dociekliwych widzów. Celebrytka internetowa wyznała, że zmieniła zdanie o swoim wybranku, który wcześniej wydawał jej się nieco dziecinny.

Niedługo potem filmy Wiśniewskiego zaczęły zdobywać coraz większe wyświetlenia, również za sprawą Ekipy – grupy przyjaciół youtubera, z którymi wspólnie nagrywali vlogi. Szybko stali się jednymi z najgłośniejszych nazwisk w sieci.

Dwa lata temu para wyjechała świętować trzecią rocznicę na Santorini. Wtedy influencer oświadczył się swojej wybrance. W odpowiedzi usłyszał szczęśliwe „tak” i pochwalił się nowym etapem swojego związku w mediach społecznościowych. Nagrali również film z zaręczyn, a potem Q&A na temat swoich oczekiwań odnośnie ślubu. Jednak te plany na razie postanowili odłożyć na później.

W lutym tego roku poinformowali za pomocą piosenki, że spodziewają się dziecka. Dla wielu nie było to zaskoczeniem. Widzowie z Tiktoka od jakiegoś czasu snuli teorie o ciąży influencerki ze względu na jej taktyczne pozy na zdjęciach. Cztery miesiące później na świat przyszła córka Friza i Wersow, Maja.

Młodzi rodzice świętowali w niedzielę 5. rocznicę. Z tej okazji opublikowali na Instagramie pięć zdjęć, po jednym z każdemu roku razem. Pojawiły się fotki z wakacji i z zaręczyn. Najwięcej emocji wzbudziło ostatnie zdjęcie, to z 2018 roku. Oboje mają na nim różowe włosy, które w tamtym czasie były ich znakiem rozpoznawczym. W komentarzach nie brakuje zachwytu i sentymentalnych wspomnień.

Jak to szybko zleciało. Jestem z wami od samego początku. Życzę wam dużo miłości na kolejne lata – pisze jedna z obserwatorek.

A dopiero co się oglądało pierwszy sezon ekipy… – wspomina inny internauta.

Para otrzymała mnóstwo dobrych życzeń i gratulacji zarówno od fanów jak i od kolegów i koleżanek z branży. Nie pokazali jednak, jak spędzili swój wyjątkowy dzień w tym roku.

W poniedziałek rano Friz wyjaśnił na InstaStories, że zrobili sobie „dzień bez telefonu” z okazji rocznicy, bo to dla nich forma odpoczynku. Nie zostawi jednak zainteresowanych widzów bez odpowiedzi i wkrótce wrzuci filmik z tego, co zaplanowali sobie na ten dzień.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Izabella Krzan, Sandra Kubicka - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @sandrakubicka

Rewolucyjne zmiany w Telewizji Polskiej. Najpierw Iza Krzan straciła pracę, a teraz stacja żegna kolejną celebrytkę

Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti pozbywa się luksusowego auta! Lucyfer trafił na aukcję. Cena? To dopiero zaskoczenie