w

Sylwia Peretti pozbywa się luksusowego auta! Lucyfer trafił na aukcję. Cena? To dopiero zaskoczenie

Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti
Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti przeżyła potworną tragedię — kilka tygodni temu straciła jedynego syna. Teraz w sieci pojawiło się ogłoszenie sprzedaży Lucyfera, luksusowego BMW M8 Competition z tuningiem Manharta. Cena może zaskoczyć.

Sylwia Peretti zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Królowe życia. To tam pokazywała, jak wygląda jej idealne życie. Zawsze podkreślała, że jej wielką pasją jest motoryzacja, dlatego też sprezentowała sobie BMW M8 Competition z tuningiem Manharta, które pieszczotliwie nazywała Lucyferem. Auto już na pierwszy rzut oka robiło wrażenie, ale największe emocje budziły jego osiągi. W programie YouTubera Hi_5 zdradziła, że rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 2,6 s.

O tym jak tragiczne skutki może nieść za sobą zamiłowanie do szybkiej jazdy, przekonała się w najgorszy możliwy sposób. Jej jedyny syn, Patryk, także lubił depnąć w gaz, ale zapłacił za to najwyższą możliwą cenę. Na początku lipca media obiegła informacja, że zginął w wypadku samochodowym w Krakowie. Oprócz niego śmierć na miejscu poniosło jeszcze trzech pasażerów. Sprawa odbiła się głośnym echem w mediach, ponieważ do zdarzenia doszło w centrum miasta i tylko cud sprawił, że nie było więcej ofiar.

Sylwia Peretti sprzedaje luksusowe BMW. Cena jest prawdziwym zaskoczeniem

Sylwia bardzo przeżyła utratę jedynej pociechy. Już sam pogrzeb Patryka był dla niej potwornym doświadczeniem, a tuż po nim ktoś zniszczył jego grób. Od tych dramatycznych wydarzeń trzyma się z dala od blasku fleszy, a na Instagramie nie wykazuje żadnej aktywności.

Duże zainteresowanie budzi jednak fakt, że na serwisie Otomoto po raz drugi pojawiło się ogłoszenie sprzedaży jej luksusowego BMW. Na początku oferowała wynajem za 130 tysięcy złotych, a na kwotę tą składała się opłata wstępna oraz trzyletni okres leasingowania.

Mimo atrakcyjnej ceny najwidoczniej nie zgłosiło się wielu chętnych, bowiem teraz Lucyfer jest już na sprzedaż. Bestia o pojemności 4 395 cm3 i mocy 825 KM (aż 1050 Nm!) ma zaledwie 55 tysięcy km przebiegu. Królowa życia w 2021 roku podtrzymywała, że auto wraz z wykonanymi tuningiem pochłonęło 1 200 000 zł, tymczasem nowy właściciel może je kupić za „zaledwie” 616 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że kwota jest niezwykle atrakcyjna i chętnych może nie brakować.

W sieci pojawiły się już spekulacje, że Peretti chce się pozbyć auta po śmierci syna. Z ustaleń Pudelka wynika jednak, że planowała to zanim doszło do tragedii. Jak jest naprawdę? Być może kiedyś zdecyduje się o tym opowiedzieć.

Sylwia Peretti wystawiła Lucyfera na sprzedaż - fot. screenshot Otomoto.pl
Sylwia Peretti wystawiła Lucyfera na sprzedaż – fot. screenshot Otomoto.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Weronika Sowa, Karol Wiśniewski - fot. Instagram @wersow

Wersow i Friz świętują 5. rocznicę związku. W tym czasie przeszli niebywałą metamorfozę. Weronika zmieniła się nie do poznania (FOTO)

Magdalena Stępień - fot. Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień przekazała radosne wieści. Po 25 LATACH rozłąki, w końcu odnalazła ojca! „Wierzę, że jest to cud”