w

Wersow zaliczyła wpadkę i przez przypadek zdradziła imię dziecka? Internauci są tego pewni (VIDEO)

Wersow i Friz fot. Instagram @wersow

Kilka miesięcy temu Wersow i Friz ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Choć od tego czasu ujawnili już, że będą mieli córeczkę, tajemnicą nadal pozostaje imię dziewczynki. Fani cały czas próbują przewidzieć, na jakie imię zdecydują się influencerzy, a w sieci pojawiają się liczne spekulacje.

Karol „Friz” Wiśniewski i Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow, od dłuższego czasu tworzą najpopularniejszą parę w polskim internecie. Influencerzy, których w sieci obserwują miliony fanów, w lutym tego roku potwierdzili plotki i przekazali radosną wiadomość, którą wcześniej starali się ukrywać.

W opublikowanym w sobotę 18 lutego singlu pt. „Ten jeden moment” Wersow oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się narodzin dziecka.

Obiecuję, że pokażę Ci, co piękne, złapiesz mnie za rękę ten pierwszy raz, z Tobą wstaje mój świat i tak. A ty pokażesz mi, co piękne, puste w sercu miejsce i pierwszy raz wypełni je ktoś aż tak – śpiewała przyszła mama w refrenie.

W marcu para postanowiła urządzić huczne „gender reveal party” w amerykańskim stylu, podczas którego przy pomocy wystrzelonego w powietrze kolorowego konfetti Friz i Wersow ogłosili, że spodziewają się córeczki.

Wersow i Friz ujawnili imię dziecka?

Choć do tej pory Wersow i Friz nie podzielili się z internautami imieniem swojego przyszłego dziecka, wielkie spekulacje wzbudził film z ich ostatnich wakacji, podczas którego przyszli rodzice w wycięte serce wpisali swoje inicjały, a także tajemnicze „M”.

Użytkownicy TikToka spróbowali rozwiązać zagadkę na własną rękę, przeszukując stare filmy pary. Okazuje się, że Weronika już jakiś czas temu mogła wyjawić imię swojej córeczki. Na profilu „daiana.bn” pojawił się fragment jednego ze starych odcinków „Ekipy”, w którym influencerzy rozmawiali o imionach, które wybraliby dla swoich przyszłych dzieci.

Wersow zdradziła wówczas, że najbardziej podoba się jej „Maja”. Dlaczego?

Mnie się podoba, bo Maja to jest taka dziewczyna, której jako jedynej imię mnie nie zraziło. Też miałyście taką koleżankę, która coś robiła, co wam nie odpowiadało albo komuś podpadła? I od razu to imię odpada dla dzieci – wytłumaczyła Weronika.

Oczywiście, od tego momentu Wersow mogła zmienić swoje zdanie. Kolejne informacje dotyczące imienia córeczki pojawiły się w niedawno opublikowanym odcinku pt. „Czy będziemy pokazywać dziecko w internecie”. Weronika wyznała, że imię na które się zdecydowali zostało wybrane przez mamę Karola, lecz już wcześniej było rozważne przez parę.

@daiana.bn Będzie Maja? ❤ #wersow #friz #ekipa #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny – 🥀
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Martyna Kaczmarek - fot. Instagram @martynakaczmarek

Martyna Kaczmarek w naturalnym wydaniu. Gwiazda nago promuje ciałopozytywność. „Zawsze myślałam, że jestem na to za gruba”

Blanka Stajkow zagrała pierwszy koncert po Eurowizji. Internauci drwią z jej występu: „Z Eurowizji na festyn” (VIDEO)