w

Blanka Stajkow zagrała pierwszy koncert po Eurowizji. Internauci drwią z jej występu: „Z Eurowizji na festyn” (VIDEO)

Blanka Stajkow for. AKPA Kurnikowski / TikTok screenshot

Od jakiegoś czasu „Solo” Blanki można usłyszeć niemal wszędzie, a sama piosenkarka już kilka dni po powrocie z Liverpoolu zagrała swój pierwszy koncert w Polsce. Występ w Rawiczu przyciągnął tłumy fanów, ale w sieci pojawiło się również wiele prześmiewczych komentarzy. Co zarzucają Blance internauci?

Udział Blanki w tegorocznej Eurowizji od początku wiązał się ze sporymi kontrowersjami. Wszystko zaczęło się od preselekcji i koncertu „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!”, podczas którego jury pod przewodnictwem Edyty Górniak przyznało maksymalną ilość punktów Stajkow, podczas gdy zdaniem internautów to Jann bardziej zasłużył na wygraną.

Po zliczeniu głosów okazało się, że to właśnie Blanka będzie reprezentować Polskę w Wielkiej Brytanii, co spotkało się z niezadowoleniem wielu osób. W sieci rozpętała się burza i TVP oskarżono o ustawienie wyników.

Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją. Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim „ustawionym” głosowaniu) – pisała artystka po preselekcjach.

Mimo ogromnej fali hejtu, Blanka nie poddała się i dopracowała swój występ, dzięki czemu świetnie wypadła w półfinale i awansowała do wielkiego finału. Ostatecznie Eurowizję 2023 wygrała Szwecja, którą reprezentowała Loreen, a Blanka z piosenką „Solo” uplasowała się na 19. pozycji.

Blanka Stajkow zagrała pierwszy koncert

W miniony weekend Blanka zagrała swój pierwszy koncert po powrocie z Eurowizji. Stajkow wystąpiła w Rawiczu i przyciągnęła prawdziwe tłumy. Publiczność dopisała i uczestnicy imprezy nie tylko śpiewali „Solo”, ale także skandowali imię artystki.

W związku z tym, że Blanka wzbudza duże emocje w sieci, nagranie z koncertu szybko zdobyło popularność w mediach społecznościowych. Tutaj odbiór nie był już aż tak pozytywny, a internauci nie zmarnowali okazji, aby zadrwić z występu, który ze względu na brak własnego materiału rzeczywiście nie należał do najdłuższych.

Zaraz dożynki będą, będzie miała gdzie występować ;

Z Eurowizji na festyn ;

Ona robi koncert z jedną piosenką? XD ;

Zaśpiewała swoje 3 piosenki (jedna premierowo), potem powtórzyła Solo, a hit hitem było, jak stała z DJ przy konsoli i puszczała jakieś remixy i się tylko do tego bujała – czytamy komentarze.

@kacpergimzinski #bejba #blanka #jann #eurowizja #eurowizja2023 #dc #eurowizjapolska #eurovision #eurovision2023 #blankaeurowizja ♬ dźwięk oryginalny – 🫶Gizmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wersow zaliczyła wpadkę i przez przypadek zdradziła imię dziecka? Internauci są tego pewni (VIDEO)

Doda, Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la @dodaqueen

Doda już wie, kiedy skończy karierę. Maryla Rodowicz komentuje. „Myślę, że to taki fake news”