w

SuperSuper

Friz mówił, że nie jest gotowy na ojcostwo, a po kilkunastu dniach Wersow ogłosiła ciążę. Teraz tłumaczy: „Nie skłamałem”

fot. Instagram @ wersow

Niedawno Karol Wiśniewski, znany w sieci jako Friz, podczas jednego z wywiadów stwierdził, że nie jest jeszcze gotowy na ojcostwo. Wczoraj media obiegła jednak wiadomość o ciąży jego partnerki, w związku z czym influencer odniósł się do swoich słów.

W sieci od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, jakoby Wersow i Friz spodziewali się potomstwa, lecz para do tej pory milczała. Dopiero wczoraj Weronika Sowa, którą w mediach społecznościowych obserwuje kilka milionów osób, po tygodniach spekulacji ogłosiła, że rzeczywiście jest w ciąży.

Wersow przekazała radosną nowinę w wyjątkowy sposób, ponieważ swoim zaokrąglonym brzuszkiem pochwaliła się w teledysku do autorskiej piosenki „Ten jeden moment”, w której śpiewa o wyjątkowej chwili, która zmienia całe życie. Na krótko po premierze utworu zakochani opublikowali również wspólne zdjęcie na Instagramie.

Obiecuję, że pokażę Ci, co piękne, złapiesz mnie za rękę ten pierwszy raz, z Tobą wstaje mój świat i tak. A ty pokażesz mi, co piękne, puste w sercu miejsce i pierwszy raz wypełni je ktoś aż tak – słyszymy w refrenie.

Friz nie jest gotowy na ojcostwo? Teraz tłumaczy się ze swoich słów

Co ciekawe, niedawno na Pudelku ukazał się wywiad z Frizem, w którym influencer poruszył m.in. temat ojcostwa. Karol zapewniał wtedy, że „na dzień dzisiejszy” nie jest gotowy na potomstwo ze względu na natłok pracy. Teraz, po tym jak jego ukochana oficjalnie ogłosiła ciążę, Friz postanowił odnieść się do swojej wcześniejszej wypowiedzi.

Opowiem wam ciekawostkę pewną, plot twist mały. Jakiś czas temu udzielałem wywiadu i tam padło pytanie, czy jestem gotowy na to, by być tatą. Ja chciałem oczywiście odpowiedzieć jakoś wymijająco, no ale przede wszystkim też nie skłamać – powiedział na Instastories.

Okazuje się, że Friz chciał pomóc Weronice w zamaskowaniu ciąży, dlatego też znalazł sposób na odpowiedź, która jednocześnie nie była do końca kłamstwem.

Powiedziałem tam, że na DZIEŃ DZISIEJSZY nie, bo mam montaż „Twoje 5 minut”. No, ale całe szczęście montaż „Twoje 5 minut” się zaraz skończy, więc tak troszeczkę wam opowiem o kulisach, jak musiałem nie raz się gimnastykować, zresztą Wera też, żeby nic nie zradzić, ale też nie skłamać, bo to też nie jest fajne – wytłumaczył spodziewający się pierwszego dziecka influencer.

fot. Instagram screenshot @frizoluszek
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa prezentuje umięśniony brzuch w ultra drogiej stylizacji Diora. Figura jak marzenie [ZDJĘCIA]

Antoni Królikowski - fot. Podlewski/AKPA

Specjaliści miażdżą Królikowskiego. To, że zażył leczniczą marihuanę, nie zmienia jego sytuacji. „Choroba to nie jest usprawiedliwienie”