w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Wersow zdradziła, ile zarabia! W komentarzach zawrzało. Kwota przyprawia o zawrót głowy, a to nie wszystko

fot. Instagram & YouTube screenshot

Weronika Sowa postanowiła ujawnić, ile zarabia miesięcznie na YouTube. W komentarzach zawrzało, a internauci postanowili wyrazić swoje niezadowolenie związane z dochodami Influencerki. Swoją opinią podzielił się też Sylwester Wardęga.

Wersow jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce oraz narzeczoną Friza. Jej profil na Instagramie obserwuje 2.7 mln internautów, a kanał na YouTube subskrybuje 2.2 mln osób.

Wersow zdradziła, że jej zarobki są bardzo nieregularne, ponieważ zależą od ilości wyświetleń, liczby nagranych filmów oraz czy pojawia się jakaś współpraca. Weronika postanowiła podać przeciętną kwotę, która zarabia na YouTube.

Przypominamy – kwota dotyczy platformy YouTube. Nie uwzględnia dodatkowych zarobków z innych współprac i własnego sklepu.

– „Po odliczeniu procenta oczywiście itd., to zarabiam około chyba jakieś 50 tysięcy miesięcznie, coś takiego. Oczywiście jeżeli będę mieć daną współpracę, to wtedy troszeczkę więcej” – wyznała.

W komentarzach pod nagraniem wielu internautów jest oburzonych, że Wersow otrzymuje tak wysokie wynagrodzenie za nagrywanie filmików i publikowanie zdjęć. Internauci są zdenerwowani, że np. lekarze i pielęgniarki otrzymują niskie pensje za dużo trudniejszą i potrzebną pracę.

– „Ona wie, co to praca?

– „Ona zarobi 50 tysięcy, a co z pielęgniarkami i lekarzami? Bez sensu to wszystko jest.

– „Nie opłaca się uczyć i iść na te studia.”

– „To jest tragizm tych czasów.

– „50 tysięcy to ja nawet w jeden rok nie widziałam” – grzmią internauci.

Kwota jest rzeczywiście imponująca – a to tylko wyświetlenia reklam i zaledwie jedno ze źródeł zarobku Wersow! Influencerka prowadzi też swój sklep z odzieżą i sprzedaje kosmetyki. Do tego trzeba też dodać przychody z TikToka i Instagrama.

Sylwester Wardęga o pełnych zarobkach Wersow

Sylwester Wardęga postanowił skomentować dochody Wersow i wytypować, ile tak na prawdę zarabia influencerka.

Według Wardęgi Wersow ze wszystkich źródeł dochodu łącznie może miesięcznie zarobić nawet i pół miliona złotych!

Ogólnie ze sklepu, z deali wyciąga podejrzewam znacznie więcej i to jest 200-300 (tysięcy) minimum. Maksumum mi się wydaje, że miesięcznie i pół miliona wyciągnie – mówił Wardęga.

Co sądzicie o takich zarobkach? Czy Wersow należą się takie kwoty?

Źródła: YouTube – wersow ; Sylwester Wardęga ; Instagram – wersow

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Mucha opublikowała zdjęcie pośladków w święta. Ostro podzieliła publikę

Mateusz Borek nie wytrzymał. Rozjechał publicznie Paulo Sousę: „Okłamałeś 40 mln Polaków.”