w

SuperSuper HahaHaha

Anna Mucha opublikowała zdjęcie pośladków w święta. Ostro podzieliła publikę

Fot. YouTube / Screenshot

Anna Mucha w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jest piękną kobietą i chętnie pokazuje swoje odsłonięte ciało. Zrobiła to również w święta, co nie wszystkim się spodobało.

W okresie świątecznym celebryci mają prawdziwe El Dorato w mediach społecznościowych. Możemy podziwiać efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych z ich udziałem, ale także zdjęcia robione z „rąsi” lub przez członków rodzin.

Tematyka fotografii? Wiadomo – rodzina, choinka, świąteczne stroje, potrawy i do tego opis z życzeniami lub życiowymi przemyśleniami. Jednak nie wszystkie gwiazdki internetu poszły w tym kierunku.

Anna Mucha dała nam się poznać jako aktorka, która nie stroni od odważnych sesji zdjęciowych. W wieku 29 lat pozowała między innymi dla polskiego Playboya. W kolejnych latach mogliśmy oglądać jej prowokacyjne zdjęcia również w innych magazynach.

Mająca obecnie 41 lat Ania nadal może pochwalić się pięknym ciałem i fantastyczną figurą, której pozazdrościć może jej niejedna nastolatka. Aktorka na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje długie nogi, ale nie tylko!

W świątecznym okresie wrzuciła zdjęcie, które najwidoczniej przyjemnie kojarzy się jej z okresem wakacyjnym. Napisała pod nim: – … ja chce do lata ! 😁 Jednak bardziej od optymistycznego podpisu w oczy rzucają się jej… jędrne pośladki!

I choć sporo fanów jest zachwyconych takim widokiem w okresie, gdy na plażach spotkać możemy jedynie zapalonych morsów, to jednak znalazły się osoby oburzone fotografią. A co w niej złego? A no to, że Ania opublikowała ją w święta, a przecież to nie wypada!

K**wa święta są, a ty zdjęcie d**py wstawiasz

W ten sposób zdjęcie skomentował Pan Zdzisław. Oczywiście w komentarzach znalazło się mnóstwo obrońców pośladków Ani i 99% z nich było nim zachwyconych. A Wam jak się podoba?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Andrzej Duda podjął decyzję ws. „LEX TVN”. Opinia publiczna zaskoczona?!

Wersow zdradziła, ile zarabia! W komentarzach zawrzało. Kwota przyprawia o zawrót głowy, a to nie wszystko