w

SuperSuper HahaHaha

Anna Mucha opublikowała zdjęcie pośladków w święta. Ostro podzieliła publikę

Fot. YouTube / Screenshot

Anna Mucha w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jest piękną kobietą i chętnie pokazuje swoje odsłonięte ciało. Zrobiła to również w święta, co nie wszystkim się spodobało.

W okresie świątecznym celebryci mają prawdziwe El Dorato w mediach społecznościowych. Możemy podziwiać efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych z ich udziałem, ale także zdjęcia robione z „rąsi” lub przez członków rodzin.

Tematyka fotografii? Wiadomo – rodzina, choinka, świąteczne stroje, potrawy i do tego opis z życzeniami lub życiowymi przemyśleniami. Jednak nie wszystkie gwiazdki internetu poszły w tym kierunku.

Anna Mucha dała nam się poznać jako aktorka, która nie stroni od odważnych sesji zdjęciowych. W wieku 29 lat pozowała między innymi dla polskiego Playboya. W kolejnych latach mogliśmy oglądać jej prowokacyjne zdjęcia również w innych magazynach.

Mająca obecnie 41 lat Ania nadal może pochwalić się pięknym ciałem i fantastyczną figurą, której pozazdrościć może jej niejedna nastolatka. Aktorka na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje długie nogi, ale nie tylko!

W świątecznym okresie wrzuciła zdjęcie, które najwidoczniej przyjemnie kojarzy się jej z okresem wakacyjnym. Napisała pod nim: – … ja chce do lata ! 😁 Jednak bardziej od optymistycznego podpisu w oczy rzucają się jej… jędrne pośladki!

I choć sporo fanów jest zachwyconych takim widokiem w okresie, gdy na plażach spotkać możemy jedynie zapalonych morsów, to jednak znalazły się osoby oburzone fotografią. A co w niej złego? A no to, że Ania opublikowała ją w święta, a przecież to nie wypada!

K**wa święta są, a ty zdjęcie d**py wstawiasz

W ten sposób zdjęcie skomentował Pan Zdzisław. Oczywiście w komentarzach znalazło się mnóstwo obrońców pośladków Ani i 99% z nich było nim zachwyconych. A Wam jak się podoba?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Andrzej Duda podjął decyzję ws. „LEX TVN”. Opinia publiczna zaskoczona?!

Wersow zdradziła, ile zarabia! W komentarzach zawrzało. Kwota przyprawia o zawrót głowy, a to nie wszystko