w

SuperSuper HahaHaha

Andrzej Duda podjął decyzję ws. „LEX TVN”. Opinia publiczna zaskoczona?!

Fot. YouTube / Screenshot

Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję w sprawie kontrowersyjnej ustawy „LEX TVN”. Postanowił ją zawetować.

Ustawa „LEX TVN” wróciła do sejmu przed świętami, po tym, jak odrzucił ją senat. W sejmie jednak po raz kolejny ustawę przepchnięto i czekała już właściwie tylko na podpis prezydenta.

Taki obrót spraw zagwarantował nam gorący przedświąteczny okres. W mediach zaczęła się burza, a kolejni celebryci, aktorzy i osoby związane z kulturą wdawały się w ostrą wymianę zdań na temat ustawy i jej słuszności.

Bardzo negatywnie o ustawie, a przy okazji również o partii rządzącej wypowiadała między innymi Kinga Rusin. Natomiast przeciwny front zajął Jarosław Jakimowicz, który skandował: „pożegnajmy to dziadostwo”. Przy okazji wdał się również w pyskówkę z Maffashion, nazywając ją „dziewuchą”.

Decyzja Andrzeja Dudy

Wiele osób już zaczynało wątpić, że uda się powstrzymać wprowadzenie tej kontrowersyjnej ustawy. Mimo tego jeszcze przed świętami nie brakowało osób, które protestowały i apelowy do Andrzeja Dudy „o rozsądek”.

Nie wiemy, w jakim stopniu te działania wpłynęły na polskiego prezydenta, ale postanowił on zawetować ustawę „LEX TVN„.

Decyzja została podjęta. Odmawiam podpisania nowelizacji i kieruję ją do Sejmu do ponownego rozpatrzenia. Wetuję ją. – powiedział Andrzej Duda.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Michał Wiśniewski spędził Boże Narodzenie ze WSZYSTKIMI swoimi dziećmi!

Anna Mucha opublikowała zdjęcie pośladków w święta. Ostro podzieliła publikę