w

DramatDramat SuperSuper

Jakimowicz jedzie po bandzie nazywając Maffashion „dziewuchą”. Reaguje nawet Dębska!

Fot. YouTube / Screenshot

Wczoraj pisaliśmy o wpisie Maffashion na temat zachowania Jarosława Jakimowicza. Najwidoczniej Julia trafiła w czuły punkt, bo Jakimowicz odpowiedział jej w długim poście.

Ustawa „LEX TVN” budzi ogromne emocje wśród osób związanych z kulturą. Większość znanych artystów, prezenterów i gwiazd show-biznesu otwarcie krytykuje ustawę przygotowaną przez partię rządzącą.

Bardzo negatywnie wypowiedziała się o niej między innymi Kinga Rusin, która napisała, że “Polska 2021 na Święta to PISowskie piekło”. Dorzuciła również kilka gorzkich słów w kierunku samego PiS’u. Nieco bardziej stonowanie swój sprzeciw dla „LEX TVN” wyraziła Martyna Wojciechowska. Kobieta na krańcu świata skwitowała obiektywnie, że “To Widz powinien zdecydować, co chce oglądać.”

Wśród zwolenników kontrowersyjnej ustawy nie mogło zabraknąć wielkiego fana partii rządzącej i zarazem pracownika stacji TVP InfoJarosława Jakimowicza. On z kolei na swoim już trzecim koncie na Instagramie (dwa poprzednie zablokowano) opublikował zdjęcie z widocznym logo TVN i napisem na nim o treści: “Pożegnajmy to dziadostwo”. Dorzucił do niego mało subtelny tag – #zdrajcywon.

Jak na standardy Jakimowicza ten wpis i tak był całkiem do przyjęcia. Z wypowiedzi, na które pozwolił sobie w przeszłości, to trzeba przyznać, że tutaj mocno się hamował. Komentujący post jednak i tak szybko napisali mu, co o nim sądzą. Swoją opinię o nim wyraziła również Julia Kuczyńska, czyli popularna Maffashion. W poście na Instagramie w bardzo kulturalny sposób oceniła jego sposób bycia. Jakimowicz szybko na to zareagował.

Oburzony Jakimowicz: „Nie ośmieszaj się dziewczynko.”

Post Julki ewidentnie poszedł w pięty Jakimowiczowi. Prezenterowi TVP Info puściły hamulce i po raz kolejny bezpardonowo zaczął rzucać bezczelnymi zwrotami. Tyle że tym razem w kierunku 34-letniej kobiety.

– Dziecko drogie . Takie jak ty to mistrzynie MANIPULACJI ‼️ Ja tak samo na legalu gardzę ludźmi za twoje pieniądze jak ty przez lata ściemniania młodym ludziom ,pokazując swój wyimaginowany świat pogłębiałas w nich kompleksy i depresje. A może teraz o tak modnej ostatnio ekologii wśród młodych? To tacy jak ty ,którzy dostają większość rzeczy to REKLAMOWANIA za SETKI TYSIĘCY ZŁOTYCH przyczyniają się ,że każdy młody człowiek chce więcej i więcej i produkuje się więcej i więcej tego badziewia. Na koniec na tekturze piszesz stop tam czemuś…… i udajesz zaangażowaną drąc się na ulicy 🤪 – pisze Jakimowicz. W dalszej części tekstu odpala się jeszcze bardziej.

Nie ośmieszaj się dziewczynko. Komedia . Obłuda . Żenada ‼️ A co do moich programów każdy może wpisać w google „TVP INFO W KONTRZE „i zobaczyć moje programy . Oznaczyłem insta tej dziewuchy i każdy może zobaczyć jaki CHORY świat aplikuje młodym ‼️ TAKIE JAK TY I TY POWODUJĄ KOMPLEKSY I DEPRESJĘ W DZIECIACH , KUMASZ? A czym twoje nakręcanie młodych naiwnych różni się od tego jak seniorów nakręca się na garnki i koce z wielbłąda? Niczym ‼️ Dosłownie każde zdjęcie to badziewie. HIPOKRYTKA ‼️Chyba że ty mnie z kimś mylisz 🤪

Taka wypowiedź oburzyła nawet Urszulę Dębską, która postanowiła włączyć się w dyskusję na Instagramowym profilu Jarosława Jakimowicza.

🤦🏼‍♀️ to nawet ciężko skomentować… Jarek jestem w wieku Julki a Ciebie spotkałam jeszcze jak byłam dzieckiem i pracowałam już w tv. Nie będę pisać jakie „wrażenie” już wtedy na mnie zrobiłeś. Ale przestań tak obrażać ludzi. Niezależnie od ich wieku, pochodzenia czy profesji. Akurat uderzasz w dziewczynę @maffashion_official (tu zaznaczę nie znamy się z Julką) którą kojarzę od lat ze swojej pracy i myśle ze śmiało można powiedzieć była pionierką w tym kraju w swej profesji. I jeszcze te słowa wykrzyczane z wykrzyknikami „dziewucha ?!” Sam wystawiasz sobie opinie – napisała

Jakimowicz odpowiedział również jej. Niestety poziom jego wypowiedzi pozostał na tym samym bardzo niskim pułapie. Ula najwidoczniej odpuściła sobie z nim dalszą dyskusję, bo ta nie ma specjalnego sensu.

Co sądzicie o zachowaniu Jakimowicza?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Marzena Kipiel-Sztuka mocno o inflacji! „Zaciskam pasa coraz mocniej…”

Krótko przed śmiercią Żora Korolyov podzielił się planami na przyszłość