w

Kinga Rusin grzmi w sieci: „Polska 2021 na Święta to PISowskie piekło”

Fot. YouTube / Screenshot

Kinga Rusin nie kryje swojego oburzenia po przyjęciu przez sejm ustawy „lex TVN”. W mediach zamieściła post, który otwarcie atakuje rządzącą partię.

Sejm odrzucił senackie weto i ustawa „lex TVN” wróciła jak bumerang. Oczywiście temat znów budzi ogromne kontrowersje, choć pamiętną „reasumpcję” w sejmie jeszcze długo i ciężko będzie przebić. To właśnie przy tej ustawie Paweł Kukiz pokazał swoje prawdziwe oblicze i narobił sobie wrogów jak nigdy wcześniej.

Kinga Rusin również postanowiła zająć otwarcie swoje stanowisko. Dziennikarka opublikowała długi wpis, który bezpośrednio uderza w „Prawo i Sprawiedliwość”. Polska 2021 na Święta to PISowskie piekło. Wielka kumulacja zła. PIS osiągnął dno.” – rozpoczęła.

„Dorzynają wolne media (lexTVN), wolne sądy, doprowadzili do masowego umierania na covid, urządzili piekło kobiet, niszczą gospodarkę, kradną co się da, nakręcają inflację, wyrzynają lasy, czarnki niszczą szkoły, ziobrowi prokuratorzy i ustawieni świadkowie niszczą ludzi (jak kierowcę seicento z wypadku z udziałem Szydło), pseudotrybunał uznal Konwencję Praw Człowieka za sprzeczną z polską Konstytucją (!!!), krytycy obecnej władzy uznawani są za NiePolaków, a mejzy są członkami rządu.” – czytamy na Instagramie Kingi Rusin.

Dziennikarka w dalszej części tekstu zwraca uwagę na stosunki międzynarodowe i konieczność ich poprawy.

„I do tego jesteśmy skłócani z USA i z Europą – gdy widać jak na dłoni jak bardzo potrzebujemy sojuszników, gdy Rosja żąda m.in wycofania NATO z Polski (oświadczenie z 10 grudnia). Bratamy się za to z neofaszystami i prorosyjskimi partiami.

To jest DEWASTACJA całego kraju i naszego interesu narodowego. Wszystko to, oczywiście, dla niepoznaki, z modlitwą na ustach i biało-czerwoną flagą w dłoni.

Ludzie to widzą i koniec PIS jest blisko.”

Obserwujący Kingę użytkownicy Instagrama w komentarzach w pełni popierają jej stanowisko, choć niektórzy uważają, że nie ma już nadziei na poprawę.

  • 👏👏👏a długopis to najgorszy prezydent w całej historii Polski , gorszego nie było !!!
  • Brawo pani Kingo! Niech w koncu Polacy otworzą oczy!!!
  • Problem w tym ,że ludzie nadal chcą na nich głosować😢
  • Ja się też nie łudzę😢😢😢

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

6 komentarze

Napisane przez szymon

Marta Wierzbicka szaleje w bikini. „Wakajki czas start!”

Maciej Szczęsny usłyszał wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Wystarczająca kara?