w

Szczęśliwa Marianna Schreiber klaszcze i komentuje: “Brawo Panie Prezydencie”

Fot. YouTube / Screenshot

Marianna Schreiber pogratulowała prezydentowi Andrzejowi Dudzie jego decyzji w sprawie “LEX TVN”. Czy to przysporzy jej fanów?

Droga do sławy często bywa trudna i kręta. Wśród całej szerzy celebrytów i znanych osób ciężko się przebić z nowym wizerunkiem. Marianna Schreiber jednak próbuje swoich sił i robi to w dosyć pomysłowy sposób.

Przypomnijmy, że Marianna jest żoną polityka PiSŁukasza Schreibera. Niewiele osób zdawało sobie sprawę z jej istnienia aż do dnia, gdy ni z gruszki, ni z pietruszki znalazła się w programie “Top Model“!

Warto podkreślić, że zdecydowała się na ten krok bez wiedzy męża. W sieci zawrzało, ponieważ jej mąż będący politykiem od lat utożsamia się z zupełnie innymi poglądami. Sama Marianna przyznała, że jej udział w programie “przeczy jego spojrzeniu na obraz rodziny“.

Tym razem po raz kolejny publicznie stanęła po drugiej stronie barykady, niż znajduje się jej mąż. Modelka poparła weto Andrzeja Dudy w sprawie ustawy “LEX TVN, której jej mąż – jak i cały PiS – był zwolennikiem.

Brawo Panie Prezydencie. Warto walczyć o wolność – możemy przeczytać na Twitterze żony polityka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Izaak

Artur Szpilka pochwalił się nowym tatuażem! Najpierw szyja, teraz cały kark. Fani podzieleni (ZDJĘCIA)

Piotr Rubik na wakacjach w Miami. W wypoczynku przeszkadzają mu “Janusze”