w

Szczęśliwa Marianna Schreiber klaszcze i komentuje: „Brawo Panie Prezydencie”

Fot. YouTube / Screenshot

Marianna Schreiber pogratulowała prezydentowi Andrzejowi Dudzie jego decyzji w sprawie „LEX TVN”. Czy to przysporzy jej fanów?

Droga do sławy często bywa trudna i kręta. Wśród całej szerzy celebrytów i znanych osób ciężko się przebić z nowym wizerunkiem. Marianna Schreiber jednak próbuje swoich sił i robi to w dosyć pomysłowy sposób.

Przypomnijmy, że Marianna jest żoną polityka PiSŁukasza Schreibera. Niewiele osób zdawało sobie sprawę z jej istnienia aż do dnia, gdy ni z gruszki, ni z pietruszki znalazła się w programie „Top Model„!

Warto podkreślić, że zdecydowała się na ten krok bez wiedzy męża. W sieci zawrzało, ponieważ jej mąż będący politykiem od lat utożsamia się z zupełnie innymi poglądami. Sama Marianna przyznała, że jej udział w programie „przeczy jego spojrzeniu na obraz rodziny„.

Tym razem po raz kolejny publicznie stanęła po drugiej stronie barykady, niż znajduje się jej mąż. Modelka poparła weto Andrzeja Dudy w sprawie ustawy „LEX TVN, której jej mąż – jak i cały PiS – był zwolennikiem.

Brawo Panie Prezydencie. Warto walczyć o wolność – możemy przeczytać na Twitterze żony polityka.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Artur Szpilka pochwalił się nowym tatuażem! Najpierw szyja, teraz cały kark. Fani podzieleni (ZDJĘCIA)

Piotr Rubik na wakacjach w Miami. W wypoczynku przeszkadzają mu „Janusze”