w

SuperSuper DramatDramat

Mateusz Borek nie wytrzymał. Rozjechał publicznie Paulo Sousę: „Okłamałeś 40 mln Polaków.”

Fot. YouTube / Screenshot

Mateusz Borek mimo wakacyjnego klimatu nie wytrzymał na wieść o decyzji Paulo Sousy. Przypomnijmy, że trener polskiej reprezentacji postanowił zrezygnować ze swojego stanowiska.

Mati przebywa obecnie na urlopie. Mimo tego dziennikarz trzyma rękę na pulsie, tym bardziej że afera związana z Paulo Sousą dotyczy reprezentacji Polski i jej udziału w Mistrzostwach Świata.

Jako jeden z włodarzy Kanału Sportowego Borek skrupulatnie śledzi wydarzenia w świecie piłki nożnej. Zatem zachowanie Paulo Sousy nie mogło pozostać bez jego komentarza. Podkreślmy, że Portugalczyk postanowił zrezygnować ze swojej posady na rzecz jednego z portugalskich klubów.

Trener podjął tę poważną decyzję w chwili, gdy jesteśmy na ostatniej prostej w eliminacjach na mundial. Za niespełna trzy miesiące Polaków czekają decydujące o być albo nie być spotkania. Jeśli wygramy w barażach pierwszy mecz z Rosją, to czeka nas drugie spotkanie z Czechami lub Szwecją. Zwycięstwo w obu potyczkach będzie oznaczać, że Polacy zagrają w finałach! Wściekły Borek:

Jestem po prostu zdegustowany i zmiażdżony decyzją Paulo Sousy

Mateusz w swoim nagraniu nie skąpił gorzkich słów w kierunku jeszcze aktualnego trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Powiedzieć, że jestem zdziwiony lub zły, to nic nie powiedzieć. Jestem po prostu zdegustowany i zmiażdżony decyzją Paulo Sousy. (…) Chłopie, Ty się zastanów. Okłamałeś 40 mln Polaków. Ludzi, którzy przychodzili na stadion i wydawali ostatnie pieniądze, żeby kupić bilet na mecz kadry. Niech Cię Cezary Kulesza ciśnie w sądach, FIFIE, UEFIE i niech wydębi od Ciebie jak najwięcej kasy.

Następnie Mati uderzył w kwestie finansowe i wykpił Portugalczyka, twierdząc, że zależy mu tylko na pieniądzach.

Gdybyś miał nieco charakteru, to oddałbyś połowę tych pieniędzy, żeby wybudować boiska w Polsce. Jak masz trochę jaj, to oddaj. No ale Ty nie oddasz, bo Wy, Portugalczycy, jesteście kupcami. Wy kupczycie piłką w Europie. (…) Liczy się tylko cash, cash, cash, siano, siano, siano. Nie Polska, nie biało-czerwona na maszcie, nie 40 milionów ludzi, nie Jan Paweł IIKasa. Także chłopie pakuj się i wyjazd do Brazylii!

Co Wy sądzicie o decyzji Paulo Sousy i komentarzu Mateusza Borka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Wersow zdradziła, ile zarabia! W komentarzach zawrzało. Kwota przyprawia o zawrót głowy, a to nie wszystko

Robaki w batonikach Lewandowskiej! Jest odpowiedź firmy Foods by Ann