w

Radosław Majdan przeraził syna? Opowiedział mu historię: „okazał się oszustem i zdrajcą”

Fot. Radosław Majdan / Instagram

Radosław Majdan opowiedział swojemu synowi historię postaci, która w ostatnich dniach była na ustach wielu Polaków. Jej finał nie jest szczęśliwy.

Były bramkarz polskiej reprezentacji w piłce nożnej odpoczywa wraz z rodziną w Azji. Ostatnio pokazał zdjęcia, jak wyleguje się rozłożony na kanapie, a jego ukochana – Małgosia Rozenek – czuje go całuje.

W tym roku Radek wraz z Małgosią i resztą rodziny postanowili nawet przyśpieszyć wigilię, aby móc udać się następnie na wakacje bez zbędnych wyrzutów sumienia. To poróżniło część fanów obserwujących parę. Oliwy do ognia dolała jeszcze „Perfekcyjna Pani domu”, która żartobliwie napisała: – W tym roku, zamieniliśmy karpia na kraba”.

Mimo pobytu z dala od polskiej ziemi Radek bacznie śledzi wydarzenia, które mają miejsce w kraju. Od kilku dni tematem numer jeden wśród fanów piłki nożnej był Paulo Sousa. Ostatecznie Portugalczyk rozwiązał kontrakt z naszą kadrą tuż przed kluczową fazą eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. To oczywiście nie spodobało się wielu osobom. Bardzo ostro o jego zachowaniu wypowiedział się między innymi Mateusz Borek.

Sousa nawet w ostatnim czasie doczekał się nowego przydomku „Siwy bajerant”. Trzeba przyznać, że jest on wyjątkowo trafny, ponieważ ex trener polskiej kadry opowiadał w piękny sposób. Zauważył to też Radek Majdan, który napisał na Instagramie:

Tak zareagował mój Henio, gdy opowiedziałem mu historię trenera, który okazał się oszustem i zdrajcą. Trenera, który pięknie opowiadał i czarował, a na koniec zostawił naszą Reprezentacje🇵🇱⚽️ przed najważniejszym meczem eliminacji do Mistrzostw Świata🏆🌎…. Osobiście uważam, że zrobił nam przysługę, gdyż wyniki miał delikatnie mówiąc fatalne, styl kiepski a statystyki w xx wieku tylko jeden Selekcjoner naszej Reprezentacji miał gorsze, Zbigniew Boniek😳 i chyba właśnie po to go zatrudnił , żeby nie być ostatnim😂😂😂

Zgadzacie się z Radkiem, że dla Polaków to może i lepiej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Maja Hyży jest w ciąży! Piosenkarka podzieliła się tym podczas prób do Sylwestra TVP

Wardęga zajrzał w portfele Friza i Wersow. Te dochody szokują!