w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Małgorzata Rozenek wraz Radkiem Majdanem szaleją na plaży. „Oddział Różowej Pantery”

Fot. Małgorzata Rozenek / Instagram

Błękitna woda i bezchmurne niebo – to aktualna codzienność Małgosi Rozenek z Radkiem Majdanem, którzy przebywają na wakacjach w Azji. Widać, że humory im dopisują.

Zapewne wielu z nas z zazdrością patrzy na kolejne zdjęcia publikowane na Instagramowych profilach Małgorzaty Rozenek oraz Radka Majdana. Oboje regularnie dzielą się relacjami z rajskich wakacji.

W Polsce szaro buro i ponuro. W dodatku od kilku dni jest naprawdę zimno. Majdanowie jednak nie mogą narzekać na pogodę. Para uciekła przed zimą jeszcze przed wigilią do Azji, aby zaczerpnąć kilku promieni słońca i trochę odpocząć.

Właśnie dlatego również ich rodzina obchodziła wigilię ze sporym wyprzedzeniem, a życzenia świąteczne Małgosia opublikowała wprost ze słonecznej plaży.

Zakochani opublikowali kolejne zdjęcia ze swojego wakacyjnego wyjazdu. Tym razem w różowych strojach kąpielowych. Gosia napisała: „Oddział Różowej Pantery ciepło pozdrawia 😁👩‍❤️‍👨🦩🌴🦋” – widać, że humory dopisują.

Radek nie pozostał w tyle i również zamieścił zdjęcie z Małgosią, gdy sam siedzi rozłożony na wygodnym siedzeniu, a małżonka czule całuje go w policzek. Dorzucił też ujęcie, jak niesie ją „na barana”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Julia Dybowska obściskuje się z 61-letnim miliarderem na Malediwach. Miłość kwitnie?

Jacek Kurski jednak powinien być na kwarantannie i złamał prawo udając się na Eurowizję Junior?