w ,

SuperSuper DramatDramat

Maja Hyży jest w ciąży! Piosenkarka podzieliła się tym podczas prób do Sylwestra TVP

fot. YouTube (screenshot)

Już dziś odbędzie się Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Z tego też powodu wczoraj odbywały się próby, jak to zazwyczaj ma miejsce przed tego typu wydarzeniami. Jak poinformowała w wywiadzie jedna z gwiazd zabawy sylwestrowej, Maja Hyży – jest ona w ciąży. Będzie to czwarte dziecko piosenkarki!

O tym, że 32-latka może być w ciąży, spekulowały już niektóre portale. Jednak wówczas nie było to potwierdzone, a same spekulacje opierały się na zaokrąglonym brzuszku. Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane wczorajszego wieczoru, kiedy to Hyży na antenie TVP w wywiadzie oficjalnie poinformowała, że wyczekuje już dziecka, które jednocześnie będzie jej czwartym.

Wokalistka urodzona w Kołobrzegu na obecną chwilę jest mamą trójki dzieci. Z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym są to 9-letni bliźniacy – Wiktor oraz Alexander. Natomiast w 2020 roku półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor urodziła Antoninę, której ojcem jest jej partner, Konrad Kozak.

Synowie gwiazdy jednak nie będą obserwować swojej mamy na żywo, a przed telewizorem.

Nie jadą ze mną chłopcy, ale wiem że będą oglądali mamę przed telewizorem. Już mnie dopytują w co się ubiorę i czy już umiem wszystkie teksty utworów. Jestem teraz w bardzo komfortowej sytuacji, której nigdy nie miałam. Największym wsparciem dla mnie prócz moich dzieci jest mój Konrad. Moje występy na scenie są naszą wspólną pracą. Przyszły rok będzie pełen nowych wyzwań.

– powiedziała Maja Hyży.

Źródło: Wywiad TVP

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

[QUIZ] Jak dobrze znasz Annę Lewandowską?

Radosław Majdan przeraził syna? Opowiedział mu historię: „okazał się oszustem i zdrajcą”