w

Maja Hyży ostro skrytykowana. Poszło o córkę gwiazdy. „To jest niebezpieczne dla naszych maluszków”

Maja Hyży, Antonina, Zofia - fot. Instagram @majahyzy
Maja Hyży, Antonina, Zofia - fot. Instagram @majahyzy

Maja Hyży jest znana w polskim show-biznesie od długiego czasu. Sławę zawdzięcza udziałowi w programie X-Factor, w którym dotarła do półfinału. Jednak zamiast na karierze skupiła się przede wszystkim na rodzinie. Obecnie spełnia się w roli mamy. To właśnie z powodu decyzji dotyczącej córki musiała zmierzyć się krytyką ze strony fanów.

Maja Hyży jest znana jako piosenkarka. Rozpoznawalność zyskała dzięki programowi X-Factor. W trzeciej edycji dostała się do półfinału i choć nie udało jej się wygrać, nagrała swoją debiutancką płytę W chmurach w 2015 roku. Poza tym na swoim koncie ma także kilka singli i teledysków. Jednak zamiast kariery postawiła na życie rodzinne.

Wokalistka w 2011 roku poślubiła Grzegorza Hyżego. Para doczekała się dwóch synów, bliźniaków Wiktora i Alexandra. Jednak ich małżeństwo szybko dobiegło końca, ponieważ rozwiedli się w 2013 roku. Celebrytka w 2020 roku związała się z Konradem Kozakiem, z którym niedawno się zaręczyła. Doczekali się dwóch córek – Zofii i Antoniny. To właśnie jedna z nich wywołała ostatnio spore poruszenie wśród fanów.

Maja Hyży w ogniu krytyki

Tematy związane z dziećmi często wywołują mieszane i silne emocje. Tym razem nie było inaczej. Piosenkarka często chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych. To na jednym z wakacyjnych zdjęć fani zauważyli kolczyki u najmłodszej córki Mai i nie wszystkim się to spodobało.

  • Żaden pircer z prawdziwego zdarzenia nie podejmie się przekłucia uszu, tak małemu dziecku. I chwała im za to, proszę poczytać, jakie to jest niebezpieczne dla Naszych maluszków. Sama popełniłam ten błąd, na całe szczęście u Nas nic złego się nie wydarzyło, drugi raz bym takiego błędu nie popełniła.
  • Niech dziecko samo zadecyduje w przyszłości czy chce czy nie.
  • Gdzie tak małym dzieciom można przekuć uszy? Mi wszyscy odmówili.

Fani wytknęli wokalistce, że samodzielnie podjęła ważną decyzję dla dziecka. W dodatku podkreślili, że przebijanie uszu tak małym dzieciom jest nieodpowiedzialne i może też być niebezpieczne.

Co myślicie o kolczykach u maluszków?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz ma nową pracę. Takiego stanowiska nikt się nie spodziewał! „To nasz najnowszy projekt dotyczący mężczyzn”

Kamil Nosel - fot. Instagram @kamilnosel

Wielkie zmiany w Radio Zet. Kamil Nosel odchodzi. Wiadomo już, kto go zastąpi. To znany prezenter śniadaniówki!