w

Paulina Smaszcz ma nową pracę. Takiego stanowiska nikt się nie spodziewał! „To nasz najnowszy projekt dotyczący mężczyzn”

Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i kontrowersyjnymi wypowiedziami. Jednak ostatnio niewiele wiadomo było na temat jej życia zawodowego. Okazuje się, że w nim zaszły poważne zmiany.

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej popularność w ostatnim czasie jednak bazowała głównie na podsycaniu plotek i atakowaniu byłego męża Macieja Kurzajewskiego oraz jego obecnej partnerki Katarzyny Cichopek. Dziennikarka znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowania. Nie tylko z eks partnerem miała niedawno na pieńku.

Okazuje się jednak, że teraz postanowiła bardziej skupić się na własnym życiu i rozwoju. Tam sporo się pozmieniało. Prezenterka jakiś czas temu rozstała się z partnerem, a teraz rozpoczęła zupełnie nową ścieżkę w swojej karierze.

Paulina Smaszcz zaczyna nową pracę

Dziennikarka ostatnio przestała ochoczo atakować swojego byłego męża w mediach. Jednak nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowała z komentowania życia i osoby Kurzajewskiego. Jednak przed tym znana była jako kobieta-petarda. To od silnej osobowości i poglądów, które zawarła także w swojej książce Bądź kobietą petardą z 2021 roku, zyskała to miano. Teraz okazuje się, że to właśnie zapewniło jej nowe stanowisko.

Z radością informujemy, że dołączyła do naszego zespołu Paulina Smaszcz na stanowisko Dyrektorki komunikacji, marketingu i PR. Paulina będzie rozwijać obszar związany z badaniami syndykatowymi IRCenter — brzmiał oficjalny post firmy na Facebooku.

Smaszcz ma niedługo rozpocząć pracę jako dyrektor PR dla dużej firmy IRCenter. Jej pierwszy projekt ma dotyczyć mężczyzn i związanych z nimi działań marketingowych. To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że dotychczasowe wypowiedzi i poglądy dziennikarki dość mizoandryczne.

Myślicie, że dobrze poradzi sobie w nowej roli?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Kris Jenner - fot. Instagram @krisjenner

Kris Jenner posądzona o RETUSZ zdjęcia. Fani są oburzeni. „To NIE JEST jej twarz”

Maja Hyży, Antonina, Zofia - fot. Instagram @majahyzy

Maja Hyży ostro skrytykowana. Poszło o córkę gwiazdy. „To jest niebezpieczne dla naszych maluszków”