w

Paulina Smaszcz czaruje smukłą sylwetką w odważnym bikini. Fanki pieją z zachwytu: „Ciało na wybieg Victoria’s Secret!” (WIDEO)

Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz, @aleksandramajewskamakeup
Paulina Smaszcz - fot. Instagram @paulina.smaszcz, @aleksandramajewskamakeup

Paulina Smaszcz ostatnio wybrała się do SPA, w którym poddawała się zabiegom oraz korzystała z innych atrakcji, m.in. z kąpieli w basenie. Chcąc upamiętnić tę chwilę, pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem, na którym niczym Afrodyta wyłania się ze wzburzonej wody. Uwagę internautów od razu przykuło jej mikroskopijne bikini, które wręcz doskonale podkreśliło umięśnioną sylwetkę. Fanki pieją z zachwytu! Faktycznie mogłaby zostać modelką?

Paulina Smaszcz ze światem show-biznesu związana jest od lat, a to w dużej mierze za sprawą małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim. Mimo że w 2020 roku ogłosili, że się rozwodzą, zainteresowanie mediów jej osobą nie zmalało, a nawet wzrosło. Wszystko zaczęło się od plotek o bliskiej relacji dziennikarza z Katarzyną Cichopek. To ona jako pierwsza potwierdziła, iż są parą, a następnie zaczęła publicznie rozliczać eks męża z występków. Nie szczędziła mocnych słów, a przy tym uderzała też w jego nową partnerkę. Sprawy zaszły na tyle daleko, że zakochani postanowili zgłosić sprawę do sądu.

Paulina Smaszcz rozgadała się o ŚLUBIE Cichopek i Kurzajewskiego. Będą mieli DZIECKO?!

Kobieta petarda mogła liczyć na wsparcie swoich obserwatorek na Instagramie, choć zdaje się, że ostatnio część z nich się od niej odwróciła. Dowodem na to jest chociażby fakt, iż nikt nie zainteresował się prowadzonym przez nią wykładem pt. Relacje damsko-męskie w dzisiejszych czasach, który miał odbyć się w Kinie Bajka w Lublinie. Finalnie wydarzenie zostało odwołane.

Paulina Smaszcz pochwaliła się wysportowaną sylwetką

Smaszcz jednak dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Ostatnio wybrała się do SPA nieopodal Warszawy, w którym korzystała z zabiegów upiększających oraz zażywała orzeźwiających kąpieli. Nadarzyła się więc idealna okazja do tego, by pochwalić się wysportowaną sylwetką w mikro bikini.

51-latka od dawna jest na restrykcyjnej diecie z uwagi na problemy zdrowotne, ale widać też, że często gości na siłowni. Dzięki uporowi dzisiaj może pochwalić się smukłą sylwetką, której zdaniem fanek, mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka. Naprawdę kuse bikini, momentami wręcz przezroczyste, doskonale podkreśliło jej umięśniony brzuch i ramiona. Osoby obserwujące jej profil na Instagramie, nie mogły przejść obok tego obojętnie i zasypały ją mnóstwem komplementów:

  • Jestem pod wrażeniem. Takiej figury może pozazdrościć wiele kobiet.
  • Ja nie mogę, ale ciało, wow!
  • O kurczę, szok. Przepiękne ciało na wybieg Victoria’s Secret.
  • Boska.
  • Piękne ciało, ale umysł najpiękniejszy i bogate wnętrze.
  • Figura do pozazdroszczenia p. Paulinko.
  • Przecież to Afrodyta. Wysublimowana piękność. Wysyłam samo dobro.
  • Wow, jaki strój. Bosko.
  • Piękna kobieta z nienaganną figurką. Bogini!

Zgadzacie się z internautkami?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Dobrzyńska, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel - fot. AKPA

„Pytanie na śniadanie”. Nową szefową nieźle poniosło. Obraziła byłych prowadzących! „Nie ma DURNYCH tancerek i NADĘTYCH chłopczyków” (FOTO)

Andrzej Zieliński - fot. Instagram @andrzejzielinski_official, CANVA

Andrzej Zieliński gorzko o wierze i instytucji Kościoła. „Z tą katolickością w Polsce jest DZIWNA sytuacja”