w

Paulina Smaszcz ROZPŁYWA SIĘ nad relacją Marcina Hakiela i Dominiki. Pokusiła się o odważną deklarację. Dotrzyma słowa?

Paulina Smaszcz, Marcin Hakiel, Dominika - fot. Instagram @paulina.smaszcz, @marcinhakiel
Paulina Smaszcz, Marcin Hakiel, Dominika - fot. Instagram @paulina.smaszcz, @marcinhakiel

Paulina Smaszcz do tej pory atakowała Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Choć do obojga nie pała szczególną sympatią, to o Marcinie Hakielu wypowiada się w samych superlatywach. Teraz oceniła jego aktualny związek i publicznie się zadeklarowała. Co powiedziała?

Paulina Smaszcz i Marcin Hakiel jeszcze do niedawna byli sobie zupełnie obcy, lecz los spłatał im figla i w pewnym stopniu stali się sobie bliscy. Ich eks małżonkowie, Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zostali parą, co dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem. Przez pewien czas obojgu ciężko było się z tym pogodzić, lecz zdaje się, że ten etap mają już za sobą. Kobieta petarda przestała wyciągać brudy na dziennikarza, natomiast tancerz związał się z niejaką Dominiką, z którą wkrótce powita na świecie pierwsze wspólne dziecko.

Marcin Hakiel zostanie TATĄ! Ukochana tancerza pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na imprezie jednego z tabloidów (FOTO)

Marcin, po którym początkowo widać było rozpacz, pozbierał się po rozwodzie i zaczął czerpać z życia garściami. Nie umknęło to uwadze Smaszcz, która od dawna zapewniała, że bardzo mu kibicuje. Tym razem zdobyła się na odważną deklarację.

Paulina Smaszcz rozpływa się nad związkiem Marcina Hakiela i Dominiki

Hakiel niemalże od początku znajomości z ukochaną nie ukrywał, że jest szczęśliwy i zakochany, dzięki czemu w mig wiele osób zaczęło kibicować ich uczuciu. Na czele tego grona stanęła Smaszcz, która nie raz podkreślała, że życzymy mu jak najlepiej, a nawet oglądała ostatnią edycję Tańca z gwiazdami dla niego i budzącej kontrowersje Dagmary Kaźmierskiej.

Ostatnio dziennikarze Party zapytali ją o niego. Także i tym razem wypowiadała się o nim, jego partnerce i ich relacji w samych superlatywach.

Tak, ja w ogóle kibicuję panu Marcinowi i pani Dominice, bo naprawdę wydają się bardzo ciekawym, interesującym, dobrym, spełniającym się związkiem, więc bardzo mu kibicuję

– skomentowała.

Na koniec pokusiła się nawet o odważną deklarację.

On wie, że gdyby potrzebował, to 24 godziny na dobę może na mnie liczyć.

Myślicie, że Marcin kiedyś z tego skorzysta?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kacper Kuszewski - fot. AKPA

Kacper Kuszewski przed kilkoma miesiącami usłyszał diagnozę. Z objawami boryka się od dziecka. „Mam pewne problemy w funkcjonowaniu”

Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Maciej Kurzajewski ODCHODZI z TVP! Wydał oświadczenie. „Po trzydziestu latach rozstaję się z moją macierzystą Redakcją”