w

Maja Hyży wraz z partnerem poznali płeć czwartego dziecka w PnŚ! Jeszcze żadna gwiazda nie zrobiła tego w taki sposób

Maja Hyży
Maja Hyży

Maja Hyży wraz z partnerem gościli w poniedziałkowym wydaniu Pytania na śniadanie. Podczas rozmowy wspólnie z widzami poznali płeć czwartego dziecka! Zrobili to w niebanalny sposób.

Maja Hyży od lat cieszy się sporą popularnością, którą zawdzięcza nie tylko swojemu talentowi, ale i udziałowi w 3. edycji X Factora. Zacięta walka o wygraną toczyła się między nią a jej ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. Mimo że zdaniem wielu widzów show miała największe szanse na wygraną, ostatecznie ukończyła rywalizację na 4. miejscu. To jednak nie zamknęło przed nią drzwi do wielkiej kariery. Krótko po tym debiutowała na rynku muzycznym albumem studyjnym pt. W chmurach.

Małżeństwo wokalistki nie przetrwało próby czasu, jednak stosunkowo szybko udało jej się szczęśliwie zakochać. Obecnie tworzy zgrany związek z Konradem Kozakiem, z którym wspólnie wychowuje synów z poprzedniej relacji – Wiktora i Alexandra oraz wspólną córkę – Antoninę. Wkrótce do ich szczęśliwej gromadki dołączy kolejne maleństwo.

Maja Hyży z partnerem poznali płeć czwartego dziecka w Pytaniu na śniadanie

Jeszcze do niedawna wybranek Mai ukrywał się przed światem zewnętrznym. Mimo że wokalistka wrzucała do sieci ich wspólne zdjęcia, Konrad nie pokazywał twarzy. Dopiero kilka miesięcy temu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda przystojny brunet.

Mężczyzna najwidoczniej zmienił zdanie co do swojej obecności w show-biznesie i zaczął pojawiać się z ukochaną na salonach. Teraz też towarzyszył jej w Pytaniu na śniadanie. Jego debiut należał do spektakularnych, ponieważ przyszli rodzice przed kamerami poznali płeć czwartego dziecka.

Podczas rozmowy z Mateuszem Szymkowiakiem zakochani przebili balon, z którego wysypało się różowe konfetti. To oznacza, że już za kilka tygodni powitają na świecie drugą córeczkę. Partner Hyży zażartował, że gdyby okazało się, że to chłopiec, to nazwaliby go Grzegorz, tak jak były mąż artystki. Ona natomiast przyznała, że córeczka najprawdopodobniej otrzyma imię Marysia.

Krótko po tym podekscytowana Maja wrzuciła na Instastory nagranie, na którym pochwaliła się swoim szczęściem. Przyznała, że trochę liczyła na to, że to będzie chłopiec, jednak i tak bardzo się cieszy, że jej córeczka będzie miała siostrę.

Już wiemy, co będzie! Dziewczynka! Cieszę się, aczkolwiek myślałam, że może jednak chłopczyk, ale okej. Tośka będzie miała fajną kumpelę, siostrzyczkę […]. Myślę, że Tośka będzie zadowolona. Już powiedziałam Kondziowi, to jest ostatnie dziecko!

Jak to możliwe, że do tej pory nie wiedzieli, kogo Maja nosi pod sercem? Okazuje się, że wyłącznie menadżer gwiazdy został poinformowany przez lekarza o płci maleństwa i to on przygotował dla nich tak wspaniałą niespodziankę.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Rozenek, Antek Królikowski

Małgorzata Rozenek radzi Królikowskiemu, jak odbudować reputację. „Jest cała masa pożytecznej pracy, w którą cały swój wk*rw możesz włożyć”

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk

Ewa Krawczyk zdobyła się na emocjonalne wyznanie przed pierwszą rocznicą śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jej słowa łamią serce