w

Celebryci z partnerami oczarowali wybieg na pokazie walentynkowym. Strasburger z żoną, Mandaryna z młodszym o 10 lat chłopakiem… [ZDJĘCIA]

Celebrycie na pokazie walentynkowym - fot. Podlewski/AKPA
Celebrycie na pokazie walentynkowym - fot. Podlewski/AKPA

Celebryci oszaleli na punkcie Walentynek! W minioną niedzielę odbył gwiazdorski pokaz mody, podczas którego zaprezentowali się w modnych stylizacjach wraz ze swoimi partnerami. Obok Mandaryny i jej młodszego o 10 lat chłopaka nie sposób przejść obojętnie…

Walentynki to ulubione święto wszystkich zakochanych i nie tylko. Od lat tradycją jest, że tego dnia wysyłamy liściki miłosne i pocztówki lub wręczamy sobie drobne upominki. To też świetna okazja do tego, by spędzić razem chwile pełne uniesień lub wyskoczyć do ulubionej restauracji czy kina.

Celebryci zaczęli świętować już w niedzielę 12 lutego w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej, gdzie odbył się gwiazdorski pokaz walentynkowy. Wydarzenie z hasłem przewodnim Kochajmy się przyciągnęło prawdziwe tłumy, a na wybiegu zaprezentowali się najpopularniejsi celebryci w naszym kraju.

Celebryci na pokazie walentynkowym

Takiego pokazu mody jeszcze nie było. Po raz pierwszy na wybiegu mogliśmy zobaczyć znanych przedstawicieli show-biznesu w towarzystwie swoich partnerów. Wszystkiemu przyświecała szczytna idea — celem gwiazdorskich walentynek było udowodnienie, że dzięki życzliwości, otwartym sercom i chęci pomocy nasze życie może stać się kolorowe. To niezwykle istotne, zwłaszcza teraz, gdy stale stykamy się z hejtem, zazdrością i znieczulicą.

Cała nasza ekipa, która organizuje charytatywne pokazy twierdzi, że powinniśmy się kochać! Wszyscy ludzie powinni być dla siebie życzliwi. Pomysł gwiazdorskich walentynek narodził się po zimowym pokazie „Gwiazdy Dzieciom”. Życzę wszystkim, aby zawsze na swojej drodze spotykali fantastycznych, pomocnych, życzliwych ludzi. Jeśli będziemy życzliwi to będziemy również szczęśliwi — powiedziała organizatorka wydarzenia, Hanna Głowacka.

Co najlepsze, przy okazji pomogli 2-letniej Hani, która ma poważne problemy zdrowotne i wymaga kosztownej rehabilitacji. Celebryci przekazali na licytację wyjątkowe przedmioty, a wśród nich znalazły się: kolacja w ciemności ze Strasburgerami, miesiąc lekcji tańca hip-hop w Mandaryna Dance Studio, konwersacje w dowolnym języku w szkole Moniki Richardson czy też gra planszowa powstała dzięki serialowi Lombard. Życie pod zastaw.

Modele i modelki zaprezentowali się w stylizacjach od różnych firm i projektantów. Spacerowali w piżamach, dresach, kożuchach, swetrach i skórzanych kurtkach. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć: Karola Strasburgera z żoną Małgorzatą, Mandarynę z partnerem Konradem, Monikę Richardson i Wojtka Wojterkowskiego, Aleksandrę Kostkę z Piotrem Dzięcielskim, Agnieszkę Wasilewską i Piotra Mroza i Maję Hyży z partnerem Konradem.

Przeglądając zdjęcia z wydarzenia, nie sposób przeoczyć Martę Wiśniewską, od której wprost bije szczęście. Była żona lidera grupy Ich Troje kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest zakochana, a jej serce skradł młodszy o 10 lat Adrian Szlażewicz, oświetleniowiec z branży filmowej. Mimo iż wiele osób od początku nie było im przychylnych, twierdząc, że różnica wieku między nimi jest zdecydowanie za duża, jak widać, świetnie czują się w swoim towarzystwie i coraz częściej pokazują się razem.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii poniżej. Która para według was zaprezentowała się najlepiej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Smaszcz, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Małgorzata Ohme - fot. Kurnikowski AKPA, AKPA

Paulina Smaszcz atakuje Dowborów i Małgorzatę Ohme. Padły mocne słowa i poważne oskarżenia

Doda, Filip Chajzer, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @dodaqueen, @filip_chajzer, @m_rozenek

Rozenek, Doda i Chajzer odpowiedzą przed UOKiK za nieoznaczanie płatnych współprac. Ten błąd będzie ich słono kosztować