w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Zaśpiewała z playbacku podczas sylwestra TVP. Teraz chce pojechać na Eurowizję: „Mam duże szanse”

fot. Sylwester Marzeń i Maja Hyży fot. Podlewski/AKPA

Maja Hyży w trakcie sylwestra TVP dała popis swoich umiejętności i bezbłędnie zaśpiewała wyznaczone utwory – niestety nawet wtedy, gdy zapomniała przystawić mikrofonu do ust. Teraz Maja opowiedziała o piosence, którą przygotowała na Eurowizję. Jak sama twierdzi, „ma duże szanse”.

Podczas „Sylwestra Marzeń” wystąpiły gwiazdy zarówno rodzimego, jak i światowego formatu. Zaproszeni przez Telewizję Polską artyści mieli umilić widzom powitanie Nowego Roku, jednak nie obyło się bez kontrowersji i wpadek.

Wpadka Mai Hyży

Głośno zrobiło się przede wszystkim o Zenku Martyniuku, który został przyłapany na playbacku, po tym, jak nie zdążył w porę przystawić mikrofonu do ust. Okazuje się jednak, że także inne gwiazdy wspomagały się odtworzonymi nagraniami.

Na playbacku przyłapana została również Maja Hyży, która wraz z Kubą Szmajkowskim, Darią oraz zespołem Komodo wykonywała remix ABBY i Britney Spears. W pewnym momencie Maja odsunęła mikrofon od ust, co widzowie mogli zauważyć na ogromnym telebimie, lecz mimo tego nadal „śpiewała”.

To nie koniec wpadek wokalistki podczas „Sylwestra Marzeń”, bo w dalszej części imprezy znalazła się w takiej samej sytuacji, podczas gdy śpiewała unowocześnioną wersję Macareny razem z Kubą Szmajkowskim. Maja Hyży była wyraźnie niezadowolona, gdy znów zapomniała przystawić mikrofonu do ust.

Maja Hyży zawalczy o wyjazd na Eurowizję: „To będzie hit”

Maja Hyży udzieliła ostatnio wywiadu dla „Jastrząb Post”, w którym opowiedziała o swoich przygotowaniach przed krajowymi eliminacjami do Eurowizji. Artystka brała już udział w preselekcjach w 2018 i 2020 roku, lecz tym razem przygotowała piosenkę, która w jej ocenie stanie się prawdziwym hitem.

Numer jest bardzo dobry. Silnie w to wierzę, że będzie to hit. Ja już jak usłyszałam pierwszą zajawkę utworu, to już czułam Eurowizję i wiedziałam, że to jest ten numer, który musimy skończyć, kontynuować i zrobić na majstersztyk – powiedziała.

Gwiazda podkreśliła, że bardzo chciałaby reprezentować Polskę i uważa, iż z utworem „Never Hide” ma „duże szanse„.

Chcielibyście zobaczyć Maję na Eurowizji?

Maja Hyży fot. Podlewski/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Katarzyna Grochola - fot. Instagram @katarzynagrochola_official

Katarzyna Grochola dochodzi do siebie po operacji. Ostatnio otrzymała wyniki badań. Jakie są rokowania lekarzy?

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @_marta_ku_

Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem! Znamy płeć i imię maleństwa