w

Wielkie zmiany w Radio Zet. Kamil Nosel odchodzi. Wiadomo już, kto go zastąpi. To znany prezenter śniadaniówki!

Kamil Nosel - fot. Instagram @kamilnosel
Kamil Nosel - fot. Instagram @kamilnosel

Kamil Nosel od lat należy do grona najbardziej rozpoznawalnych prezenterów radiowych. Okazuje się jednak, że jego przygoda z radiem dobiegła końca. Dziennikarz postanowił pożegnać się ze stacją, z którą pracował ponad dekadę. Ta już ma dla niego zastępstwo.

Kamil Nosel jest znany wszystkim z licznych programów rozrywkowych, jak Przebojowe Lato Polsatu, Lato ZET i Dwójki, Sylwester z Dwójką. Jednak najlepiej znany był dotychczas z anteny stacji Radia Zet. To właśnie jego program Nosel Wkręca przynosił uśmiech na twarze słuchaczy.

Szanowni, po 12 zakręconych latach w Radiu ZET nadszedł koniec. Od września nie usłyszycie już programu Nosel Wkręca — napisał na Facebooku.

Jednak każdy etap w końcu się kończy. Popularny prezenter poinformował, że po 12 latach kończy współpracę z Radiem Zet. Dyrektor stacji zapewniał, że była to decyzja wyłącznie Nosela. Wiadomo jednak, kto zajmie jego miejsce.

Kamil Nosel już ma zastępstwo

W radiu w ostatnim czasie także zachodzą spore zmiany. Jedną z nich jest właśnie odejście Nosela z dotychczasowej stacji. Nie wiadomo na razie, jakie dalsze plany na przyszłość ma prezenter, ale za to znane jest już jego zastępstwo. Miejsce w szeregach Radia Zet ma zająć nowy duet — Filip Chajzer i Agieszka Kołodziejska. Znany wcześniej ze śniadaniówki prowadzący sam ogłosił tę nowinę w mediach społecznościowych.

Zawsze słuchaliśmy ZETki i serio jestem absolutnie dumny, że mogę ogłosić — zostałem prezenterem i reporterem Radio ZET — napisał na Instagramie.

Okazuje się, że już w najbliższą sobotę będziemy mogli go usłyszeć na antenie. Chajzer ma także przeprowadzać wywiady w ternie, zaczepiając ludzi na ulicach. Nie jest to jedyna spora zmiana w życiu dziennikarza, ponieważ niedawno postanowił również zająć się gastronomią.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Maja Hyży, Antonina, Zofia - fot. Instagram @majahyzy

Maja Hyży ostro skrytykowana. Poszło o córkę gwiazdy. „To jest niebezpieczne dla naszych maluszków”

Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka zaapelowała do fanów. Przekazała też złe wieści o zdrowiu. „Ja też mam plan. Wyleczyć to”