w

Sandra Kubicka zaapelowała do fanów. Przekazała też złe wieści o zdrowiu. „Ja też mam plan. Wyleczyć to”

Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka
Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka jest zdecydowanie kobietą sukcesu. Może pochwalić się udaną karierą na wielu polach, dobrze układa się jej także w życiu prywatnym. Jednak okazuje się, że to właśnie tam napotkała dużą przeszkodę. Ta doprowadziła ją do łez. Celebrytka postanowiła przestrzec fanów.

Sandra Kubicka zyskała sławę jako modelka, lecz nie jest to jedyna branża, w której postanowiła się sprawdzić. Świetnie radzi sobie także w roli bizneswoman, a jeden z projektów prowadzi wraz z Barbarą Kurdej-Szatan.

Celebrytka jest równie aktywna zawodowo, co w mediach społecznościowych. Tam chętnie dzieli się tym, co u niej słychać. Nie boi się także poruszać drażliwych czy ważnych kwestii. Jeszcze nie tak dawno postanowiła szczerze otworzyć się na temat macierzyństwa, a teraz zdradziła smutną informację o swoim zdrowiu. Miała także ważny apel do fanów.

Sandra Kubicka ostrzega fanów

Modelka utrzymuje dobry kontakt ze swoimi fanami poprzez social media. To tam chwali się swoimi sukcesami, ale także informuje o tych przykrych momentach w życiu. Od dawno wiadomo, że regularne badania są dla celebrytki ważne i zachęca do nich także swoich fanów. Sama znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, gdy chodzi o nowotwory. Ostatnie wyniki badań ją załamały.

Nic nie powiem, bo głos mi się nadal łamie i wyję… Przepłakałam całą noc. […] Zadzwonił do mnie wczoraj mój lekarz, wyniki cytologii wróciły złe… Robię cytologię co 4 miesiące, dlatego że jestem w grupie wysokiego ryzyka […] Badajcie się często, nawet jeśli jesteście młodzi i nic Was nie boli. Stany nowotworowe wykryte w odpowiednim momencie mogą być wyleczone. Ja też mam plan. Wyleczyć to — poinformowała w relacji na Instagramie.

Badania cytologii u Kubickiej wykazały niedawno złe wyniki, a konkretnie stan przednowotworowy szyjki macicy. Jednak dzięki wczesnemu wykryciu problemu, może ona zacząć leczenie od razu. Z tego powodu także apelowała do fanów, by dbali o swoje zdrowie i badali się regularnie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Kamil Nosel - fot. Instagram @kamilnosel

Wielkie zmiany w Radio Zet. Kamil Nosel odchodzi. Wiadomo już, kto go zastąpi. To znany prezenter śniadaniówki!

Krzysztof Cugowski - fot. Instagram @krzysztof_cugowski_official

Krzysztof Cugowski szczerze o swojej sytuacji finansowej. Ile wynosi jego emerytura? „Nie mam pretensji do losu”