w

Sandra Kubicka pokazała kolejne ślubne kadry, a hejterka zaatakowała: „W tak wyjątkowy dzień nie można ubrać STANIKA?”. Doczekała się riposty

Sandra Kubicka - fot. Baranowski/AKPA
Sandra Kubicka - fot. Baranowski/AKPA

Od sekretnego ślubu Sandry Kubickiej i Alka Barona minęło kilka dni, ale modelka wciąż żyje emocjami tamtego, pamiętnego dnia. Co chwilę odkrywa przed fanami kolejne kulisy ceremonii i dzieli się z nimi nowymi kadrami. Ostatnia publikacja wywołała niemałe oburzenie wśród kilku internautek. Poszło o stanik, a raczej jego brak. Panna młoda nie zostawiła tego bez komentarza. Pięknie rozprawiła się z hejterką?

Sandra Kubicka i Alek Baron od 2021 roku tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Odkąd ogłosili, że się zaręczyli, a zaraz po tym poinformowali, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka, niemal nie schodząc z języków i pierwszych stron gazet. Juror The Voice Kids oraz modelka chętnie dzielą się kadrami z życia prywatnego i choć mogłoby się zdawać, że nie mają przed fanami wielu tajemnic, udało im się przed nimi ukryć, że wzięli ślub.

Kameralna ceremonia odbyła się 6 kwietnia 2024 roku. Już po fakcie Sandra wyjaśniła, że to była spontaniczna decyzja i na cztery dni przed uroczystością zaczęli załatwiać wszystkie formalności oraz dopinać szczegóły. Od 10 kwietnia na ich profilach na Instagramie trwa ślubny spam, obok którego żądni sensacji internauci nie potrafią przejść obojętnie. Ostatni wpis stał się pożywką dla hejterów.

Hejterka wytknęła Sandrze Kubickiej, że nie założyła stanika pod suknię ślubną. Modelka odpowiada

Ślub, choć błyskawiczny, wniósł do życia ciężarnej Kubickiej mnóstwo radości, którą postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami. W niedzielę udostępniła na Instagramie kolejne kadry, na których możemy zobaczyć ją w białej sukni ślubnej, która jak wyznała, tak naprawdę była sukienką na baby shower, ale idealnie sprawdziła się również podczas tak ważnej uroczystości.

Fani jak zawsze zasypali ją mnóstwem komplementów, choć pojawiły się również krytyczne uwagi. Jednej z internautek bardzo nie spodobało się to, że Sandra nie założyła na swój ślub stanika.

Nie chce być wredna, ale czy w tak wyjątkowy dzień nie można ubrać stanika? Albo zaślepek na biust?

– dopytywała.

Ten wpis wywołał zaciekłą dyskusję, a żona Alka Barona nie pozostawiła go bez odpowiedzi. Wyjaśniła, że to był jej ślub i ona decydowała o tym, jak będzie wyglądać, a i nie wstydzi się swojego ciała.

Po pierwsze to NASZ ślub. Na swój możesz założyć „zaślepki”, żeby nie było ich widać. Naklejki wyglądają jeszcze gorzej pod takimi sukienkami, bo wyglądają po prostu jak ogromne suty. A po trzecie nie mam czego się wstydzić.

Na tym jednak dyskusja się nie dokończyła. Autorka wpisu, który wywołał prawdziwą burzę w sekcji komentarzy, postanowiła się wytłumaczyć:

i o to mi chodziło. Jak pisałam wyżej, mój komentarz nie był na etapie, aby kogoś urazić, czy zadać ból, to było po prostu zwykłe pytanie bez podtekstów.

Zdaje się, że Sandry takie tłumaczenia nie przekonały. W jej ocenie dopytywanie o takie sprawy nie ma najmniejszego sensu.

ale takie pytania są bez sensu, bo to mi nie przeszkadzało, ani mojemu mężowi. A ewidentnie Tobie… i pytanie można ciągnąć dalej „a czy w tak wyjątkowy dzień nie można było zaprosić 30 ciotek?”, „a czy w tak wyjątkowy dzień nie można było zakryć nóg?”. To są tylko i wyłącznie Twoje wyobrażenia i Twoje standardy, dlatego takie opinie powinniśmy zachowywać dla siebie. Nie układajmy innym życia, co się powinno, co nie powinno, bo nam nic do tego.

Podobne zdanie na ten temat mają również inne kobiety, które uważają, że nie ma nic zdrożnego w tym, iż panna młoda nie założyła stanika. A wy jakie macie zdanie na ten temat? Kobiety muszą nosić staniki, czy też niekoniecznie?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dagmara Kaźmierska - fot. Jacek Kurnikowski, Piętka Mieszko/AKPA

„TzG”. Kaźmierska z NAJMNIEJSZĄ ilością punktów w historii?! Jury było bezlitosne, a i tak przeszła do półfinału! Widzowie są wściekli. „Nawet Hakiel ma dość tego CYRKU”

Iwona Pavlović, Conan Kaźmierski - fot. TikTok @partypl

Syn Dagmary Kaźmierskiej się zreflektował? PRZEPROSIŁ Iwonę Pavlović za kulisami „Tańca z gwiazdami”! Wszystko się nagrało (WIDEO)