w ,

Syn Dagmary Kaźmierskiej się zreflektował? PRZEPROSIŁ Iwonę Pavlović za kulisami „Tańca z gwiazdami”! Wszystko się nagrało (WIDEO)

Iwona Pavlović, Conan Kaźmierski - fot. TikTok @partypl
Iwona Pavlović, Conan Kaźmierski - fot. TikTok @partypl

Dagmara i Conan Kaźmierscy to duet, który w ostatnim czasie wprowadził niemałe zamieszanie w Polsacie. Królowa życia wbrew oczekiwaniom sporej części widzów i jurorów idzie jak burza i zakwalifikowała się do półfinału Tańca z gwiazdami, tymczasem jej jedyny syn niedawno błysnął przed kamerami, wdając się w pyskówkę z Iwoną Pavlović. Zdaje się, że zrozumiał swój błąd, ponieważ po ostatnim odcinku podszedł do jurorki i… wręczył jej bukiet kwiatów. Konflikt zażegnany?

Dagmara Kaźmierska zdominowała polskie media. Choć już za czasów Królowych życia było o niej głośno, to teraz jest u szczytu popularności. Nikt nie sądził, że jej przygoda z Tańcem z gwiazdami będzie trwała tak długo, z uwagi na to, że od początku nieco odstawała od pozostałych uczestników. Jury w każdym odcinku show daje temu wyraz poprzez niskie noty i choć w ostatnią niedzielę zdobyła za jeden z tańców tylko 7. punktów, to i tak przeszła do półfinału.

Celebrytka od początku promuje w mediach swoich bliskich, a już zwłaszcza syna Conana. Chłopak, tak jak matka, zdobył rozgłos dzięki stacji TTV, ale ostatnio w sieci zaroiło się od negatywnych opinii na jego temat. Wszystko przez wybryk, którego dopuścił się w 6. odcinku TzG. Gdy Iwona Pavlović znowu niepochlebnie wypowiedziała się na temat jego mamy, mówiąc, że taneczne show nie nazywa się Chodzenie z gwiazdami tylko Taniec z gwiazdami, niespodziewanie wtargnął na scenę. Mało tego, wyrwał mikrofon i w dość niegrzeczny sposób jej odpowiedział.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec

– stwierdził.

Po tej akcji Kaźmierscy jeszcze bardziej podpadli widzom, a Królowa życia została wezwana na dywanik. Producenci mieli zakomunikować jej, że mają już dość jej pociechy i od teraz będzie go mniej.

„Taniec z gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik! Poszło o ostatnią akcję z jej synem. „Conana będzie MNIEJ”

Conan Kaźmierski przeprosił Iwonę Pavlović

W jednym z ostatnich wywiadów Dagmara potwierdziła doniesienia mediów i krytycznie oceniła zachowanie jedynaka. Produkcja również dotrzymała słowa i chcąc uniknąć powtórki rozrywki, w minioną niedzielę usadziła go na balkonie, aby trzymał się z dala od parkietu. Mimo że Czarna Mamba jeszcze surowiej oceniła taneczne popisy celebrytki, Conan trzymał nerwy na wodzy.

Dagmara Kaźmierska oceniła zachowanie Conana w „Tańcu z gwiazdami”. Dostał od niej burę? „Myślałam, że się pod parkiet zapadnę”

Zdaje się, że stanowcza reakcja szefostwa Polsatu oraz bura od mamy zadziałała, ponieważ za kulisami ostatniego odcinka Tańca z gwiazdami doszło do niecodziennej sytuacji. 22-latek podszedł do jurorki z bukietem kwiatów i przeprosił ją za swoje ostatnie zachowanie. Pavlović wyglądała na zaskoczoną, lecz przyjęła od niego podarek, przytuliła go oraz przez chwilę coś do niego mówiła. Naoczni świadkowie zarejestrowali to zajście, a nagranie już obiegło internet.

@partypl Conan PRZEPRASZA Iwonę Pavlovic! 😮 #conankaźmierski #iwonapavlović #pavlovic #tanieczgwiazdami #tanieczgwiazdamipolsat #dancingwiththestars #polsat #showbiz ♬ dźwięk oryginalny – Party.pl

Myślicie, że zrozumiał swój błąd?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sandra Kubicka - fot. Baranowski/AKPA

Sandra Kubicka pokazała kolejne ślubne kadry, a hejterka zaatakowała: „W tak wyjątkowy dzień nie można ubrać STANIKA?”. Doczekała się riposty

Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti po śmierci syna usunęła się w cień. Teraz jej mąż pokazał ich nowe zdjęcie. Fani od razu zauważyli zmianę. „To nie jest ta sama Sylwia”