w ,

Iwona Pavlović znowu wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej?! Poszło o półfinał „Tańca z gwiazdami”. „BRAK SŁÓW”

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska jest najbardziej krytykowaną uczestniczką tej edycji Tańca z gwiazdami. Jej pląsy budzą kontrowersje zarówno wśród widzów, jak i jurorów. Temat ten postanowiła poruszyć Iwona Pavlović, która jako jedyna z grona sędziów dosadnie podsumowuje jej popisy. Co powiedziała tym razem?

Dagmara Kaźmierska od lat cieszy się dużą popularnością, lecz zdaje się, że za sprawą Tańca z gwiazdami znalazła się u jej szczytu. Odkąd produkcja ogłosiła, że pojawi się w 14. edycji, w sieci zawrzało. Pomysł ten od początku był krytykowany, a nasiliło się to w chwili, gdy po raz pierwszy wyszła na parkiet. Od razu można było zauważyć, że odstaje od konkurencji z uwagi na problemy z poruszaniem się. Mimo to każde wyjście na parkiet sprawia jej ogromną radość, co widać po szerokim uśmiechu malującym się na jej twarzy.

Widzom od kilku tygodni ciężko pogodzić się z tym, że ich ulubieńcy odpadają, a Królowa życia wciąż ma szansę wygrać Kryształową kulę. Mimo niskich not jurorów, bez większych problemów przechodzi do kolejnych odcinków i już w tę niedzielę zawalczy w półfinale. Spośród sędziów najbardziej krytykuje ją Iwona Pavlović, która na każdym kroku podkreśla, że jej pląsy bardziej przypominają chodzenie niż taniec. Jednym z takich komentarzy wyprowadziła z równowagi syna celebrytki, który wyszedł na parkiet i ostro się z nią rozmówił. Później, po tym jak jego matka wylądowała na dywaniku, przeprosił Czarną Mambę, lecz zdaje się, że na niewiele się to zdało.

Iwona Pavlović wbija szpilę Dagmarze Kaźmierskiej?

Przed nami emocjonujący półfinał, w którym na parkiecie zmierzy się ze sobą pięć gwiazd: Roksana Węgiel, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Maffashion oraz Maciej Musiał. Dwie pierwsze uważane są za faworytki tej edycji, lecz czy talent obroni się przed popularnością? Królowa życia ma pokaźne grono fanów, którzy namiętnie ślą na nią SMS-y i już skrzykują się, by na złość jurorom poprowadzić ją do zwycięstwa.

Do tej sprawy postanowiła odnieść się Pavlović. W najnowszym wpisie na Instagramie wyjawiła, że emocje sięgają zenitu, ponieważ w tej edycji jest wiele gwiazd, które naprawdę mają dużo do pokazania na parkiecie. Może nie wprost, ale zdaje się, że wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej:

Czasami brak słów…..
Co za emocje….Tyle gwiazd tańczących fantastycznie… Praktycznie każda mogłaby być w finale.
Myślę, że będzie gorąco.
Zobaczymy, co będzie wygrywać taniec czy popularność.
To program rozrywkowy więc wszystko jest możliwe….
I chyba dobrze bo o to chodzi w tym programie….
Pozdrawiam wszystkich fanów programu….

Licząc się z tym, że nie wszystkim spodobają się jej słowa, dodała:

Wszelkie niegrzeczne komentarze będą usuwane!

Myślicie, że Dagmara znajdzie się w finale?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nasz nowy dom, Elżbieta Romanowska - fot. Facebook @NaszNowyDom

„Nasz nowy dom”. W sieci wybuchło wielkie oburzenie po ostatnim odcinku. Remont nie był konieczny? „USTAWKA jakich mało”

Dagmara Kaźmierska, Taniec z gwiazdami - fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z „Tańca z gwiazdami”! Zdradziła, co było powodem tej decyzji. Aż trudno w to uwierzyć!