w ,

Media wieszczą, że Iwona Pavlović zniknie z „Tańca z gwiazdami”! Jej miejsce zajmie Agnieszka Kaczorowska?! Komentarz aktorki

Agnieszka Kaczorowska, Iwona Pavlović - fot. Podlewski, Kurnikowski/AKPA
Agnieszka Kaczorowska, Iwona Pavlović - fot. Podlewski, Kurnikowski/AKPA

O tym, że Taniec z gwiazdami przechodzi prawdziwą rewolucję, wiemy nie od dziś i niemalże od początku krążą plotki, że Iwona Pavlović pożegna się z posadą jurorki. Wiele wskazuje na to, że może być w tym ziarnko prawdy, bowiem nieoczekiwanie wypłynęło nazwisko gwiazdy, która mogłaby zająć jej miejsce. To prawda, że Agnieszka Kaczorowska dołączy do programu?

Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym w Polsacie, stacja przechodzi gruntowną rewolucję. Kilka gwiazd krótko po tym pożegnało się z pracą, w tym Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Katarzyna Dowbor. Po wprowadzeniu zmian w formatach Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Nasz nowy dom, nadszedł czas na Taniec z gwiazdami, który postanowiono odświeżyć.

Zgodnie z przyjętą wcześniej zasadą, jesienią na antenie powinna pojawić się kolejna edycja tanecznego show, lecz została zawieszona, a premiera planowana jest dopiero na następny rok. Zaczęło też przybywać plotek jakoby Iwona Pavlović miała pożegnać się z posadą w jury. To ryzykowne posunięcie, zwłaszcza że była związana z programem od pierwszej edycji, a dzięki ogromnemu doświadczeniu, postrzegano ją jako autorytet. Po krótkiej przerwie, do tematu wrócił Super Express, który przekazał zaskakujące wieści.

Taniec z gwiazdami. Szykują się wielkie zmiany w jury?

Z najnowszych ustaleń wspomnianego wcześniej tabloidu wynika, że faktycznie może być coś na rzeczy. Dziennikarze gazety przekonują, że na posadę jurorki skrycie liczy Agnieszka Kaczorowska, która w przeszłości miała okazję pojawić się w TzG, ale jako tancerka. Rzekomo nawet produkcja już się z nią skontaktowała.

Wyraziła wstępną chęć udziału w projekcie, ale chciałaby zasiąść za stołem jurorskimSuper Express cytuje słowa swojego informatora.

Mało tego, podobno za kulisami już rozniosła się nowina, że zastąpi Czarną Mambę!

Za kulisami mówi się, że może zastąpić Iwonę Pavlović, weterankę „Tańca z gwiazdami”, która oceniała uczestników we wszystkich edycjach – także tych pokazywanych w TVN. Czy faktycznie tak się stanie, przekonamy się na początku przyszłego roku — możemy przeczytać na łamach tabloidu.

Pudelek skontaktował się z Agnieszką Kaczorowską i poprosił ją o komentarz w tej sprawie. Okazuje się, że faktycznie chciałaby zająć miejsce za stołem jurorskim, ale dotychczas produkcja skontaktowała się z nią jedynie w sprawie jej powrotu w roli tancerki.

Myślę, że to żadna tajemnica, że chciałabym usiąść za stołem jurorskim w tym programie. Mam wszystkie niezbędne do tego kompetencje. Rzeczywiście wróciła do mnie propozycja udziału w tym programie w roli tancerki, natomiast tak, jak wszędzie mówię, ja bardzo stawiam na rozwój i chciałabym podejmować się wyzwań, które są dla mnie rozwojowe, które mogą mnie czegoś nauczyć i są dla mnie ekscytujące, a nie jest to powtarzanie czegoś, co było — wyjaśniła.

Zapewniła przy tym, że nie chciałaby wygryźć Iwony. Wolałaby zasiąść koło niej.

Nie mam zielonego pojęcia, jakie zapadną decyzje. Po pierwsze: czy edycja będzie i kto będzie za stołem jurorskim. Ja nie chcę nikogo zastępować, tam są trzy bądź cztery miejsca za tym stołem.

Mimo że nie wiemy, jakie losy czekają Taniec z gwiazdami, Kaczorowska przyznaje, że gdyby została jurorką, widzowie na pewno by się z nią nie nudzili. Uważa, że posiada nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale też niezbędną do pełnienia tej funkcji odwagę. Podkreśliła przy tym, że nie bałaby się wejść w dyskusję z Pavlović, tym bardziej że wielokrotnie nie zgadzała się z jej opinią.

Tak jak mam ogromny szacunek do Pani Iwony, bo uważam, że jest ekspertem tańca i niezwykłą osobowością, to nie zawsze się z nią zgadzam. Dla mnie też zaszczytem byłoby usiąść obok pani Iwony i wejść z nią może w niejedną dyskusję o tańcu. Jakie zapadną decyzje co do składu tego jury, to już nie ode mnie zależy, natomiast uważam, że świeża i dalej ekspercka energia by się też przydała — wyznała Pudelkowi.

Na tę posadę chrapkę ma również Marcin Hakiel, który w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że chętnie wróciłby do tanecznego show, ale nie jako tancerz. Jak myślicie, Edward Miszczak zmieni skład jury?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kevin sam w domu - AKPA

Nieznane sekrety filmu „Kevin sam w domu”. Poznaj fascynujące ciekawostki o kultowej świątecznej produkcji

Rolnik szuka żony, Waldemar i Ewa - fot. screenshot YouTube @Rolnikszukazonyoficjalny

„Rolnik szuka żony”. Waldemar POKŁÓCIŁ SIĘ z Ewą podczas randki! Stwierdził gorzko: „Lepiej dajmy sobie spokój”