w

Barbara Kurdej-Szatan została bizneswoman! Połączyła siły z Sandrą Kubicką. „No cześć wspólniczko!”

Sandra Kubicka, Barbara Kurdej-Szatan - fot. Instagram @sandrakubicka
Sandra Kubicka, Barbara Kurdej-Szatan - fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka i Barbara Kurdej-Szatan znają się od czasów udziału w 10. edycji Tańca z gwiazdami. W krótkim czasie zrodziła się między nimi przyjaźń, a teraz, jak poinformowała modelka, zostały także wspólniczkami. Jaki biznes będą prowadzić?

Sandra Kubicka w przeszłości mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie od najmłodszych lat zajmowała się modelingiem. Wiele osób z pewnością uważało, że wiedzie idealne życie, godne pozazdroszczenia, jednak nie wszystko szło zgodnie z jej planem. Po bolesnym rozstaniu z narzeczonym spakowała walizki i przeniosła się na stałe do Polski. To właśnie tutaj poznała Alka Barona, jurora programu The Voice Kids, z którym połączyło ją płomienne uczucie.

Kubicka nie może narzekać na brak zajęć w ojczyźnie. Nie tylko regularnie pojawia się w nowych kampaniach reklamowych, ale i miała okazję wziąć udział w 10. edycji programu Taniec z gwiazdami. To właśnie tam poznała Barbarę Kurdej-Szatan, z którą się zaprzyjaźniła. Bliskie relacje skłoniło je do podjęcia współpracy.

Barbara Kurdej-Szatan została wspólniczką Sandry Kubickiej

Sandra realizuje się także jako bizneswoman. Prowadzi już firmę produkującą zdrową żywność, a pod koniec kwietnia wraz z Baronem poinformowali, że wzięli biznesowy ślub, ponieważ otworzyli razem kolejny biznes.

Wzięliśmy „ślub biznesowy” i otworzyliśmy wspólną firmę @sandraschoices_pl. Nazwa ma moje imię, bo wiadomo HAPPY WIFE, HAPPY LIFE, ale podział obowiązków jest taki sam! Z miłości do środowiska i naszego zdrowia. Marki ekologiczne z całego świata w jednym miejscu — informowali na Instagramie.

Sandra’s Choices zajmuje się sprowadzaniem ekologicznych produktów chemicznych z różnych zakątków świata. W ofercie możemy znaleźć m.in. żele do zmywarek i czyszczenia toalet oraz płyny do mycia podłóg.

Choć firma jest obecna na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, Kubicka zdradziła, że zaszły w niej już pierwsze poważne zmiany. Do ekipy dołączyła Barbara Kurdej-Szatan, którą modelka nazwała wspólniczką.

No cześć wspólniczko! @kurdejszatan. Połączył nas taniec, który zamienił się w przyjaźń, a teraz robimy wspólny biznes!! Uwielbiam Basię za jej ciepłe serce, za to, że jest zawsze uśmiechnięta, jest świetną mamą i żoną, a najbardziej uwielbiam ja za to, że na nią zawsze można liczyć. Witamy na pokładzie @sandraschoices_pl. BĘDZIE SUPER!!

Na tę chwilę nie wiadomo jaką funkcję będzie pełniła aktorka. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Piotr Adamczyk - fot. Instagram @piotradamczykactor

Piotr Adamczyk zagrał w najnowszej produkcji Marvela. Jego powrót do Polski stanął pod znakiem zapytania. „Mam jeden powód mniej”

Maria zmarła tragicznie na balkonie jednego z warszawskich akademików - fot. Facebook @PsicoEducar Centro de Estudos

Młoda studentka z Portugalii zmarła na balkonie warszawskiego akademika. Śledczy ustalili tragiczne okoliczności jej śmierci