w

Barbara Kurdej-Szatan WRACA do TVP! Ma poprowadzić nowy program. Czy zobaczymy ją w „M jak miłość”?

Barbara Kurdej-Szatan - fot. Podlewski/AKPA
Barbara Kurdej-Szatan - fot. Podlewski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan od ponad dwóch lat nie pojawiała się na antenie Telewizji Polsat po tym, jak wmieszała się w głośną aferę ze Strażnikami Granicznymi. Jeden z tabloidów ustalił, że już wkrótce wróci do stacji i poprowadzi nowy format. Co z M jak miłość?

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze kilka lat temu była jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Na początku regularnie pojawiała się na planie M jak miłość, ale z biegiem czasu dostrzeżono, że świetnie odnajduje się w roli prowadzącej programy rozrywkowe i konferansjerki. W chwili, gdy znalazła się u szczytu sławy, opublikował wpis na temat Straży Granicznej, który mógł przekreślić jej karierę w mediach. Jacek Kurski od razu ją zwolnił, a w sieci wylał się na nią hejt.

Aktorka przez kilka tygodni starała się trzymać z dala od blasku fleszy, przez co sądzono, że na tym jej obecność w świecie show-biznesu dobiegła końca. TVN postanowił dać jej szansę i zaprosił ją do udziału w programie Mask Singer oraz do prowadzenia formatu Projekt Cupid na antenie TTV. Równie ochoczo do swoich projektów zaczął angażować ją Polsat. Choć nie może narzekać na brak pracy i propozycji zawodowych, od miesięcy plotkuje się o jej wielkim powrocie do TVP. Stało się to możliwe, dzięki zmianie władzy nie tylko w Polsce, ale też w stacji. Do tej pory odrzucała taką ewentualność, lecz zdaje się, że ostatnio sporo się w tej kwestii zmieniło.

Barbara Kurdej-Szatan WRACA do TVP?! Aktorka komentuje plotki. „Dostałam telefon od obecnej szefowej PnŚ”

Barbara Kurdej-Szatan wraca do TVP!

Z najnowszych ustaleń Pudelka wynika, że Kurdej-Szatan jednak wróci do Telewizji Polskiej. Jak widać jej doświadczenie i charyzma są bardzo cenione w branży, ponieważ źródła tabloidu donoszą, iż wkrótce poprowadzi nowe show. Ona sama potwierdziła te rewelacje w wywiadzie dla Jastrząb Post.

W tej chwili na razie zależy, na ile do przodu mówimy. Nie mogę póki co za dużo mówić, ale może coś się będzie działo. Na pewno jakieś rozmowy trwały.

Portal dowiedział się, że aktorka poprowadzi nowy program rozrywkowy, który wzbogaci ramówkę TVP2. Jego bohaterami będą gwiazdy.

Będzie główną prowadzącą. Program będzie przypominał formułą „Kocham cię, Polsko!”. Na razie omawiane są szczegóły. Data premiery nie jest jeszcze znana

– powiedziało źródło Pudelka.

Wielu fanów M jak miłość bardzo tęskni za serialową Joasią, której losy wciąż nie są przesądzone. Scenarzyści oficjalnie wysłali graną przez nią postać za granicę, więc nadal może wrócić na plan zdjęciowy. Osoba z produkcji zdradziła tabloidowi, czy producenci przewidują taką ewentualność.

Żadne rozmowy z aktorką jeszcze się nie odbyły. W ramach obowiązującej umowy mamy zaplanowane wątki do końca roku kalendarzowego, ale żadnego wariantu nie wykluczamy. Widzowie lubili jej postać, więc wszystko jest możliwe, ale na pewno nie w tym roku

– czytamy.

Tęskniliście za Barbarą Kurdej-Szatan?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Filip Chajzer, Książulo - fot. Instagram @filip_chajzer, @ksiazulo

Filip Chajzer ostro podsumował Książula, który ocenił jego kebaba: „DO D*PY jak sam autor tej recenzji”. Teraz PRZEPRASZA Youtubera

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski - fot. Mikulski/AKPA

Andrzej Grabowski przez lata grał męża Marzeny Kipiel-Sztuki. Tak wspomina aktorkę. „To nie jest wiek, kiedy się umiera”