w

HahaHaha SuperSuper

Dopiero połowa grudnia, a Majdanowie już po wigilii! Oto powód

Fot. YouTube / Screenshot

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z rodziną mają już tegoroczną wigilię za sobą. Postanowili również wyjaśnić fanom, dlaczego tak wcześnie zdecydowali się na święta.

Majdanowie postanowili nie czekać do terminu wigilii i tę wyjątkową kolację postanowili zorganizować dziesięć dni wcześniej, niż robi się to zazwyczaj. Samo świętowanie nie odstawało od normy.

Na kolacji znalazły się tradycyjne świąteczne potrawy, prezenty oraz najbliżsi Majdanów. W tym roku kolację wigilijną spożyli wspólnie z rodzicami Małgorzaty Rozenek i oczywiście z dziećmi.

Majdanowie wyjaśniają

Zarówno Małgorzata, jak i Radosław postanowili wyjaśnić fanom, skąd decyzja o wcześniejszym wigilijnym świętowaniu. Małgosia napisała: – „Ach co to była za Wigilia… bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna a ludzie #sohappytogether. Ok, chyba nie wyjaśniłam. Z różnych powodów nie mogliśmy się spotkać 24.12 a lepiej się spotkać wcześniej niż wcale i dlatego zrobiliśmy sobie wcześniejsza wigilię. Najważniejsze to być razem”.

Radek Majdan napisał swój post konkretniej: – „Czy można wyprawić Wigilie 14 grudnia? Można. Zależało nam, żeby przed wyjazdem zorganizować ją z myślą o dzieciach i rodzinie, w tradycyjny sposób . Było pięknie. No a Tesciowa , jak zawsze nie zawiodła z prezentem. To już kolejny do kolekcji”.

Para ma zaplanowany wyjazd do Azji końcem tego roku.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

7 komentarze

Napisane przez szymon

Karolina Korwin-Piotrowska do Piotra Kraśko: „Nikt nie jest ponad prawem”

(VIDEO) Tak Kuba Wojewódzki zachowuje się za kulisami! Fani w dużym szoku! "Jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory"

(VIDEO) Tak Kuba Wojewódzki zachowuje się za kulisami! Fani w dużym szoku! „Jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory”