w

(VIDEO) Tak Kuba Wojewódzki zachowuje się za kulisami! Fani w dużym szoku! „Jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory”

(VIDEO) Tak Kuba Wojewódzki zachowuje się za kulisami! Fani w dużym szoku! "Jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory"
Fot. YouTube - Kanał Sportowy Extra

Niedawno Kuba Wojewódzki wziął udział w programie „Hejt Park”. Fani są mocno zaskoczeni jego występem oraz zachowaniem za kulisami.

Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Celebryta wzbudza ogromne zainteresowanie wśród swoich widzów i fanów, którzy są ciekawi, jak zachowuje się poza kamerami. Teraz mieli okazję się przekonać.

10 grudnia Kuba gościł na Kanale Sportowym i w programie „Hejt Park” rozmawiał z Krzysztofem Stanowskim. Film, który znajduje się w serwisie YouTube, został obejrzany już ponad 1,7 mln razy. Pod materiałem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Internauci są zaskoczeni, że rozmowa była aż tak ciekawa. Część z nich zaznaczyła, że po raz pierwszy obejrzała cały odcinek od początku do końca.

To jednak nie wszystko. Na Kanale Sportowym Extra pojawił się film, na którym ukazane jest, jak wyglądało przygotowanie do programu oraz wizyta Kuby Wojewódzkiego w studio i zakulisowa rozmowa pomiędzy dziennikarzami.

Internauci są mocno zaskoczeni tym, jak prywatnie zachowuje się Wojewódzki. W sieci pojawiło się wiele komentarzy dotyczących zakulisowego materiału. Możemy przeczytać m.in. takie wypowiedzi, jak:

– Faktycznie ten Kuba jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory, że tak powiem, bo tutaj wprawdzie ten, że kamera, ale widać, że się nie spina i jest zupełnie bardziej spoko moim zdaniem.

– I właśnie takiego Kubę chciałem zobaczyć w samym hejt parku. Tu wypowiada się lekko i naturalnie, a gdy już odpalił się live, to przywdział maskę erudyty i powieściopisarza.

– Nie wiem, czy więcej ludzi zauważyło, ale w tym kulisowym odcinku Kuba jest właśnie taki, jak spytał go Stano na początku programu, czy zawsze próbuje brylować pięknymi wypowiedziami, czy np. mówi: ALE KURŁA MIAŁEM ZJE**NY DZIEŃ. Ten kulisowy odcinek elegancko przedstawia Kubę jako mega spoko, wyluzowanego Ziomka.

– Kuba przyjściem do tego programu ocieplił swój wizerunek w oczach wielu ludzi.

Źródło: YouTube – Kanał Sportowy Extra

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Bartosz

Dopiero połowa grudnia, a Majdanowie już po wigilii! Oto powód

Billie Eilish twierdzi, że szczepionka uratowała jej życie: „Myślę, że umarłabym, gdyby nie szczepienie”