w ,

Kuba Wojewódzki zapytał Fagatę o zarobki na platformie Only Fans. Wyznała, że „jest bardzo ambitna”, więc kwoty, które padły zwalają z nóg

Kuba Wojewódzki, Fagata - fot. Facebook @KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura
Kuba Wojewódzki, Fagata - fot. Facebook @KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura

Fagata to kontrowersyjna postać w polskim internecie, a że Kuba Wojewódzki lubi takie postaci, to zaprosił ją do swojego show. Prowadzący chciał wiedzieć, jak wygląda praca na Only Fans oraz na jakie stawki może liczyć. W tej branży w grę wchodzą ogromne pieniądze.

Fagata to jedna z influencerek, które zasłynęły w mediach społecznościowych dzięki contentowi skierowanemu dla dzieci. Z biegiem czasu i upływem lat zupełnie zmieniła kierunek internetowej twórczości i stała się niezwykle wyzwoloną, często wręcz wulgarną kobietą, która zaczęła zarabiać nie tylko na freak fightach i muzyce, ale też udostępnianiu treści przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych. Od kilku miesięcy prężnie działa na platformie Only Fans, o czym już nie raz opowiadała. Dzięki zdobytej do tej pory popularności miesięcznie zarabia w tej branży naprawdę ogromne pieniądze. Więcej na ten temat opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Fagata szczerze o zarobkach na Only Fans

Nie da się ukryć, że kontrowersyjne zagrywki Agaty działają na jej korzyść, ponieważ w ten sposób zwraca na siebie uwagę i budzi coraz większe zainteresowanie. 23-latka mimo młodego wieku chętnie korzysta z medycyny estetycznej i do tej pory powiększyła sobie m.in. pośladki. Choć jak podkreślała, jest to kosztowny zabieg, nie sfinansowali jej go rodzice.

To zależy, gdzie się robi. W Turcji będzie taniej, ja nie robiłam w Turcji. W Polsce będzie trochę drożej, w Hiszpanii drożej. Myślę, że w Polsce tak około 30 tys. za całość

– wyjaśniła.

Fagata na swoje wydatki już od lat zarabia sama, między innymi na platformie dla dorosłych. Wojewódzki chciał więc dowiedzieć się, na jakie stawki może liczyć.

Słyszałem, że byłaś w stanie zarabiać dwieście tysięcy miesięcznie

– zaczął delikatnie showman.

Influencerka sprawiała wrażenie lekko onieśmielonej jego bezpośredniością i odpowiedziała:

Oj, pieniądze lubią ciszę.

Wyjaśniła, że dziewczyny zza oceanu, na których zresztą się wzoruje, potrafią dostawać co miesiąc milionowe przelewy. Ona również zamierza rozszerzyć swoją działalność poza Polskę, choć nie kryje się z tym, że w tak młodym wieku została milionerką.

Ja jestem bardzo ambitna. Dużo ludzi mówi, że nie pasuję do polskiego show-biznesu, tylko bardziej tam za granicą. I chciałabym być kiedyś rozpoznawalna nie tylko w Polsce 

– kontynuowała.

Oczywiście majątku nie dorobiła się również na fotkach, które można zobaczyć wyłącznie po wykupieniu subskrypcji. Prężnie działa również w branży muzycznej, choć jej piosenki nie wszystkim wpadają w ucho. Podczas rozmowy z Wojewódzkim tłumaczyła, że chciałaby być jak amerykańskie raperki i to właśnie na ich twórczości się wzoruje. Mimo hejtu w sieci regularnie koncertuje w klubach i jak przekonywała, sprzedaje koncerty lepiej od wielu czołowych raperów, w tym m.in. od Żabsona, z którym zresztą w przeszłości łączyły ją bliskie relacje.

Widzowie są rozgoryczeni obecnością Fagaty w programie Kuby Wojewódzkiego

Przy wejściu do studia obecne na publiczności fanki Agaty spod Konina zaczęły piszczeć wyraźnie podekscytowane widokiem idolki. Mniej optymistycznie na jej pojawienie się w show zareagowali widzowie i internauci. W sieci zaroiło się od krytycznych komentarzy, których autorzy twierdzą, że takie osoby nie powinny być promowane przez telewizję. Sam Kuba mówił, że nie podniesie się po tym odcinku i zdaje się, że miał rację. Co możemy przeczytać w sieci?

  • Zastanawiam się, gdzie pokolenie obecnych czterdziestolatków popełniło błąd w wychowaniu swoich dzieci, że imponuje im takie dno społeczne??? Sama jestem mamą 15-latka, który na moje pytanie kim jest Fagata, odpowiedział – nikim.
  • Idolka młodzieży.
  • Promowanie patologii jest w modzie, widzę.
  • I właśnie takie dziewczynki promuje internet dla dzisiejszej młodzieży. Dno…
  • Dlaczego w mediach jest miejsce do promowania patologii?
  • Dno i upadek wszystkiego, co ludzie budowali tyle lat. Dziewczyna z wibratorem na szyi mówi nam jak żyć… Panie Kubo, lepiej nieraz posiedzieć samemu na tej kanapie…
  • Panie Wojewódzki, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść… Osiągnięte dno już dawno, a ten sezon to w czystej postaci patologia.

Oglądaliście ten odcinek? Myślicie, że faktycznie osób znanych w sieci z kontrowersji nie powinno się zapraszać do telewizji?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Grochola i Szelągowska w przeszłości miały napięte relacje. Po jednej z rozrób pisarka trafiła do szpitala. „Chyba potrzebowałyśmy mocnych wrażeń”

Nieobliczalna, Tomasz Raczek, Julia Wieniawa - fot. YouTube @PrimeVideoPL, AKPA

Tomasz Raczek ZMIAŻDŻYŁ nowy film z Cielecką i Wieniawą. Aktorzy się nie popisali?! „Grają jak w »Ukrytej prawdzie«”