w

Tomasz Raczek ZMIAŻDŻYŁ nowy film z Cielecką i Wieniawą. Aktorzy się nie popisali?! „Grają jak w »Ukrytej prawdzie«”

Nieobliczalna, Tomasz Raczek, Julia Wieniawa - fot. YouTube @PrimeVideoPL, AKPA
Nieobliczalna, Tomasz Raczek, Julia Wieniawa - fot. YouTube @PrimeVideoPL, AKPA

Niedawno na platformie Amazon Prime Video debiutował szumnie zapowiadany film w reżyserii Piotra Trzaskalskiego pt. Nieobliczalna. Tomasz Raczek miał okazję obejrzeć to dzieło, które nie zrobiło na nim dobrego wrażenia. Oceniając produkcję, nie gryzł się w język. Najbardziej oberwało się aktorom.

Od kilku miesięcy w sieci i telewizji szumnie zapowiadano premierę thrillera pt. Nieobliczalna, w którym zagrała plejada gwiazd. Główną rolę otrzymała Julia Wieniawa, lecz u jej boku pojawiły się takie sławy jak Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska, Paweł Małaszyński czy Andrzej Seweryn. Zdaje się, że dobór obsady był nieprzypadkowy — niemal wszyscy z tego grona są obecnie u szczytu popularności, co zdaje się, miało zagwarantować sukces. Do tego fakt, że reżyserią zajął się Piotr Trzaskalski, przekonuje, by wykupić subskrypcję i zobaczyć produkcję, na której reklamę z pewnością wydano krocie. W sieci pojawiają się pierwsze opinie widzów, lecz nadal wielu kinomanów czekało na ocenę Tomasza Raczka, a ten przeżył prawdziwy zawód.

Tomasz Raczek zmiażdżył film Nieobliczalna z Julią Wieniawą!

Okazuje się, że dobra reklama i znani aktorzy nie zawsze są gwarantem sukcesu. Raczek po obejrzeniu Nieobliczalnej udzielił wywiadu Plotkowi, w którym zmiażdżył thriller i obsadę. Krytyk surowo i nisko ocenił scenariusz. Podkreślił, że dialogi zostały źle zbudowane, przez co nawet aktorzy z tak dużym doświadczeniem, mieli pewne problemy z ich odtworzeniem i finalnie wypadli strasznie sztucznie.

Koślawy scenariusz, który potyka się co chwila zarówno przez karkołomne łączenie scen, jak i niewypowiadane praktycznie, sztuczne dialogi, w których poszczególne kwestie sprowadzają się nierzadko do pojedynczych, nic nieznaczących słów. To powoduje bezradność młodych aktorów, takich jak Dawid Ptak, Paula Stępczyńska, Jakub Sierenberg i Julia Wieniawa, którzy grają jak w „Ukrytej prawdzie”

– powiedział na wstępie.

To dopiero początek. Krytyk stwierdził, że aktorzy z większym doświadczeniem, niż ci wymienieni wcześniej, zostali upokorzeni, a produkcja kompromituje film fabularny.

Kompromitacja dla filmu fabularnego, produkowanego przez światowego potentata w streamingu! Znani aktorzy, jak Grochowska, Cielecka czy Seweryn, odnoszący właśnie zasłużone sukcesy związane z innymi filmami, tu zostali po prostu upokorzeni. Uwielbiam ich talenty i płaczę nad tym poniżeniem

– skwitował.

Oglądaliście już Nieobliczalną, a może surowa ocena Raczka skutecznie zniechęciła was do obejrzenia tego thrillera?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kuba Wojewódzki, Fagata - fot. Facebook @KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura

Kuba Wojewódzki zapytał Fagatę o zarobki na platformie Only Fans. Wyznała, że „jest bardzo ambitna”, więc kwoty, które padły zwalają z nóg

Tomasz Lis - fot. Baranowski/AKPA

Wyciekła treść szokujących ustaleń prokuratury w sprawie Tomasza Lisa. „Poszedł za nią, złapał ją za twarz, przycisnął do ściany i pocałował”