w

Julia Wieniawa opuściła wytwórnię muzyczną Kayax. Wydała oficjalne oświadczenie. Kayah skomentowała jej decyzję

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa niespodziewanie poinformowała, że rozstaje się z wytwórnią muzyczną Kayax. Taką samą decyzję kilka miesięcy temu podjęła Kayah. Teraz zostawiła pod oświadczeniem Wieniawy wymowny komentarz.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jest aktorką, wokalistką, a od niedawna również jurorką w programie Mam talent! Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w wieku 15 lat. Początkowo popularność przyniósł jej serial Rodzinka.pl. Od tamtej pory nieustannie jest w centrum zainteresowania fanów i mediów.

Julia Wieniawa odeszła z wytwórni Kayax

Teraz Wieniawa podjęła ważną decyzję dla swojej kariery muzycznej. We wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że nie będzie już dłużej współpracować z Kayaxem. Była związana z tą wytwórnią od kilku lat.

Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Production & Publishing sp. z o.o. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem. (…) Odnośnie do mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie – czytamy na Instagramie.

Artystka nie jest pierwszą wokalistką, która zdecydowała się na taki krok w tym roku. W styczniu identyczną decyzję podjęła Kayah. Było to o tyle szokujące, że autorka hitu Testosteron była jedną z założycielek firmy i współpracowała z nią przez ponad dwadzieścia lat.

Duże zmiany u Kayah. Wokalistka ROZSTAŁA SIĘ z Kayaxem po ponad dwóch dekadach współpracy. Wydała oficjalne oświadczenie

Teraz postanowiła odnieść się do faktu, że młodsza koleżanka z branży zrobiła to samo, co ona. Zostawiła pod postem Wieniawy komentarz ze słowami wsparcia.

Powodzenia Julcia. Mądra i odważna decyzja. Trzymam kciuki – napisała Kayah.

Czy coś się dzieje w wytwórni Kayax?

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa – fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa – fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa – fot. Instagram @juliawieniawa

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Wojtek Gola, Boxdel - fot. YouTube screenshot

Ostre spięcie pomiędzy włodarzami Fame MMA. Boxdel publicznie uderzył w Wojtka Golę. „CH*JEM JESTEŚ dla mnie” (WIDEO)

fot. Pexels @Element5Digital

Chciałabyś zapuścić włosy? Sprawdź, jak przyspieszyć ten proces. Oto kilka sprawdzonych sposobów